בל שטיינברג – משדר אחד עשרה: אמא לביאה

בל שטיינברג - משדר אחד עשרה: אמא לביאהבל שטיינברג – משדר אחד עשרה: אמא לביאה

שבוע טוב חבובים וחבובות שלי!
ראשית, אני רוצה להודות לכם על כל האהבה הזאת שלכם והמילים החמות! קוראת כל תגובה ותגובה שלכם וזה רק נותן לי מוטיבציה להמשיך לעשות את מה שאני כל כך אוהבת.
שנית, רוצה רק להזכיר שהבלוג הזה הינו אישי ולכן נכתב על פי דעה סובייקטיבית שלי. גם לי יש פייבוריט העונה אך אני משתדלת להיות הכי אובייקטיבית שרק אפשר. כמובן שמיותר כבר לציין שרוב הבלוג נכתב על פי צפייה בערוץ 26.
התחלנו… ?▶

מריה & רועי או בשמם השני ה"קספרים" – אז בשקט בשקט מתחת לראדר נרקם לו בבית ה"אח הגדול" עוד סיפור אהבה. האם הוא אמיתי אני אישית טרם החלטתי היות והכל "טיפה" מוזר בעיניי. הכתבה של מריה לפני כניסתה לבית היא עדות לכך. כבר שם טענה שכדי לשרוד כמה שיותר חובה לפתח רומן בבית.
מריה שהשאירה בחוץ בן זוג שעימו היא מנהלת מערכת יחסים צמודה מזה 7 שנים ורועי הסטודנט למשחק. מיותר לציין מה אני חושבת על כל הסיפור הזה שתכלס יכל היה להימנע מלכתחילה ושאף אחד לא ינסה לשכנע אותי אחרת. בועז החבר של מריה אשר קלט את ניצני הרומן(מאוחר מידי הייתי אומרת) בינה לבין רועי ובשיתוף פעולה עם הסוכן של מריה העלו לה מסוק תמיכה בכדי למזער את הנזקים. האם המסוק עזר? לא בטוח. באותו הערב מריה ורועי הודו אחת בפני השני על הרגשות שיש להם אחד כלפי השניה בשיחה צמודה בנסט. בשיחה נוספת הם החליטו פה אחד לשמור על זה בסוד מיתר הדיירים שלא יודעים שבראשם עמדה תמי (כאילו הם לא מצולמים 24/7). הדיירים בבית לאט לאט מגלים על העניין בעזרת רועי שלא מפסיק לשפוך את שעל ליבו. אז יש לנו לדוגמא את סמואל שמסביר לו שזה נראה ומרגיש רע.. שהוא חייב לקחת צעד אחורה וכמה שיותר מהר.. מאידך הדייר ישראל "מדרבן" אותם בדרך עקיפין לעשות רק מה שעושה להם טוב.. נו מה הפלא? הוא הרי חייב להוריד את הפוקוס ממנו וממגי ?. גם כן אסטרטג לא קטן זה!

אני אומרת כזה דבר… מילא מריה מבולבלת.. מופנמת…זה החבר הראשון שלה מאז ומתמיד.. אבל ראבק.. רועי.. מה קורה לך בנאדם? מה עם הגבריות שלך? למה לנצל את הבלבול שלה למטרות האישיות שלך? זוגיות של שבע שנים לא הולכת ברגל! לאחר שבועז כנראה צפה בשיחה המביכה הזאת החליט לא להרים ידיים ויום למחרת כבר התפקד בגבעת הצעקות וצעק את נפשו על אהבתו העזה למריה. להגיד שזה עזר? גם לא כל כך.. מריה ורועי שוב בסיישן מילמולים והחזקות ידיים. מריה נקרעת בין ההוא שבחוץ לברנש שבפנים. רועי לא מפסיק ללחוץ עליה וגם זה לא תורם לעניין.
מסתבר שהעונה יש לנו 2 פסיכולוגים או בכינויים השני ה"דודה" וה"דוד" שהתפקדו על נפשם של הדיירים ב 2 קבוצות. והרי לכם גילוי מעניין שעליו עלה הבלוג.. כל הזוגות שנתהוו בזמן שהותם בבית וכל הקשור לאותו המעגל, דוגמת דיירת שפרשה לא מכבר והמבין יבין מטופלים על ידי ה"דודה". אז תגידו לי אתם… מי אחראי על עלילת התוכנית?! האם זה טבעי או שמה יזום???
אז אחרי שדיברנו פה על מריה ומעלליה מי החוכמולוג ששופט את מגי? אני לא מתומכיה של מרגלית.. ובטח שלא מתה על האופי שלה.. אבל ראבק מה שמריה עושה זה קטן לידה. אני לא מקלה בנושא הבגידה.. יחד עם זאת בן זוגה של מגי שכח מקיומה בשנייה שנכנסה לבית וזאת היה ניתן לראות לפי חוסר תפקודו בהקשר של מגי. מאוד מקווה שמריה תתעשת ויפה שעה אחת קודם.. את הפדיחה שלה היא כבר עשתה. מישהו בדק מה מצב העוקבים שלה באינסטוש???

מסוקים: אז בגזרת המסוקים השבוע היו לנו לא מעט. תומר קיבל 2 מהמשפחה והתומכים, ישראל עם 2 מסוקים כאשר הראשון ממקום עבודתו (ל"יאסו" ואלירן החתיךךך שלום) והשני מחטיבת גולני שם שירת בצבא. למען האמת התגובה של ישראל למסוקים אותנטית מאוד אך גם מסבכת את כל הדיירים חח! מריה והמסוק המדובר מבועז. גם לירון קיבל מסוק מהמשפחה שלו בליווי צעקות אהבה מבת זוגתו בת אל קצת לפני מעבר לחומה! מגי שקיבלה מסוק מתומכיה והתרגשה מאוד לדעת שאחרי הכל תומכים בה הצופים שבחוץ(מסר מוטעה למדי) .. ואחרון חביב סמואל שהתרגש נורא מהמסוק שקיבל ממשפחתו ותומכיו! אהבתי שמתכונת המסוקים חזרה ובגדול! קצת עניין ואקשן לעונה המקרטעת הזאת! רק יש בעיה קטנה..
בעקבות אי עמידה בחוקי הבית(ישראל כבר אמרנו?) האח הגדול הודיע לדיירים כי הגמישות בענייני המסוקים תשתנה והחוקים יוחמרו.. באעסה!

לירז & סמואל – מכירים את המשפט "אישה בונה, אישה הורסת"? אז כזה! לירז פשוט הרסה את סמואל. החיבור עם לירז גרם לכל הצדדים הפחות טובים של סמואל לצוף החוצה! סמואל שנכנס כאהוב הצופים והדיירים בבית הפך להפך הגמור ולא באשמתו. החיבור ללירז כיבה את הבחור. הוא לא מחייך.. הוא לא מתערבב עם אף אחד מהדיירים כמעט.. הדבר היחיד שהוא עושה זה להגיע אחת לשעה בערך לפינת הליטוף שפתחה בבית ספיישל בשבילו גברת אסייג. ואני שואלת עד מתי? מתי סמואל יפנים שהוא מועמד להדחה נטו בגלל החברה שלו ובגלל המלחמות שהוא רב והן לא שלו בכלל. לירז שלא מפסיקה לחמם את סמואל על תומר ופשוט מצליחה בצורה פנטסטית. ביום הולדתו של תומר הם לא איחלו לו אפילו מזל טוב להבדיל מכל דיירי הבית. לירז שלשנייה לא מפסיקה לגדף על תומר בכל הזדמנות. הקנאה שהתפרצה ממנה כאשר ראתה את שלל המסוקים שתומר קיבל לפני כמה ימים. אגב לירז..אני את סמואל לא מאשימה.. הבחור עובר שטיפת מוח יום יומית. ודי להגיד שיש ביניהם רומן! אין וספק אם יהיה. סמואל את שלו אמר בחדר האח. אם שניהם ישרדו את ההדחה הקרובה תחושה שלי האח הגדול עוד ישדר להם את הקטע הזה באחת המשימות ואז תקבלו מנת אקשן כמו שכולנו אוהבים.

הפרישה של תמי, היחסים עם ישראל ומה שביניהם – תסמונת שי חי חוזרת לה. תמי שהייתה הפייבוריטית המובהקת לזכייה העונה by far פורשת עקב בעיות משפחתיות (הבלוג שומר על סודיות מוחלטת) וטורפת את כל הקלפים מחדש. תמי שבימים האחרונים החלה להראות מצוקה בכל הקשור למערכת היחסים בין ישראל ומגי החליטה שהיא מדברת איתו על כך. תחושה שלי שהפרישה הזאת עשתה לה רק טוב לפני הסבל הממשי שהיה נגרם לה. בשיחה עם ישראל היא מודיעה לו כי לא תוכל לשאת את מה שקורה לו עם מגי בייחוד אם זה יהיה מול עיניה. על ישראל אפשר להגיד הכל אבל דבר אחד אי אפשר לקחת ממנו.. הוא לא רכלן בעליל! אין לי מושג איך הדבר מצליח לו נוכח העובדה שהוא נמצא בבית האח הגדול ושם ריכול נחשב בגדר הנורמה. ישראל מאוד מכבד את תמי ומבטיח לה שיעשה כל שביכולתו בכדי לא לפגוע בה. ישראל מתייחס בחמלה יתרה לתמי ובוחר להסתיר ממגי את ההתאהבות שלה בו למען שמירה על כבודה האישי ולמען מניעת פגיעה מיותרת בה. הוא סוג של שומר לה איזשהו חסד גם בגלל עברם הזהה.
תמי מסתבר אובססיבית ומאוד תלותית. זאת היה ניתן לראות כאשר היא פתאום הייתה מתפרצת לשיחות אישיות בין דיירים. אני לא מאשימה אותה בכלום. כל כך הרבה שנים מחייה היא הייתה סגורה בתוך קהילה מסויימת שאליה למעשה התרגלה. גם שהיו דיירים שהתקרבו אליה וניסו להתחבר ממש מכל הלב דוגמת סימה היא מחרבנת את זה ומוכרת אותה לרועי ומריה. סימה בסך הכל דאגה לה ממקום טוב ואימהי והוכיחה לה זאת בבית מספר פעמים אבל במקום להודות לה תמי בוחרת לבגוד בחברות איתה ולספר למריה ורועי שסימה מנהלת שיחות בבית נגד רועי, שיש לציין זהו דבר מדומיין כשלעצמו ובכך יוצרת סכסוך חדש בבית. לתמי יכולת דלה וילדותית  בקריאת מצבים חברתיים ולו הבסיסיים ביותר. דוגמא לאחד מהמצבים האלה למשל היה שרועי ומריה היו בשיחה אישית בנסט.. תמי החליטה שהיא מתפרצת להם לשיחה. מריה ורועי ביקשו ממנה לא להצטרף אליהם. מיד היא הלכה ובכתה לכולם שרועי מתרחק ממנה ופוגע בה כשכולם משמשים לה בעצם אוזן קשבת ומנסים להסביר לה שיש מצב שהוא מקנא בקשר שלה עם מריה. תמי הולכת למריה, מספרת לה זאת ומוכרת את אותם הדיירים בשקל. מריה שיודעת שהיא ורועי במעין זוגיות משקרת לתמי במצח נחושה שזוהי סתם שיחת חולין על משהו אישי של רועי. אמנם תמי לא הייתה הפייבוריטית שלי אבל לא כך חשבתי שתודח אם בכלל. הבלוג מאחל לתמי המון בהצלחה בהמשך דרכה! תמי הוכיחה לכולם שבראש ובראשונה היא אמא וזה ראוי להערכה!

אני הייתי בל,
"נא להתנהג בהתאם"!עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – בל שטיינברג – משדר אחד עשרה: אמא לביאה – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. בל שטיינברג – משדר אחד עשרה: אמא לביאה

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

בל שטיינברג – משדר אחד עשרה: אמא לביאה – צבא האח הגדול