בל שטיינברג – משדר שניים עשר: זה סופו של כל חביאום!

בל שטיינברג - משדר שניים עשר: זה סופו של כל חביאום!בל שטיינברג – משדר שניים עשר: זה סופו של כל חביאום

היי חבובים וחבובות שלי!
חייבת להתוודות בפניכם..
בפעם הראשונה בכל עונות ה"אח הגדול" אין לי כל כך מה לכתוב על השבוע שהיה. מזה אומר בעצם על העונה? בדיוק מה שאתם חושבים.
עונה מאכזבת ומקרטעת. מרגיש כאילו היא כבר ממש עומדת להגיע לקיצה ואנחנו אפילו לא במחצית שלה. יודעים מה? בואו ננסה בכל זאת..
אז מה היה לנו השבוע? התחלנו… ?▶

מגי & ישראל.. זוגיות אמיתית או פיקטיבית?! –
לפני הכל חייבת לציין כמה דברים: מגי היא לא הפייבוריטית שלי רבותיי.. יחד עם זאת מה שקורה בנוגע לילדה הזאת פשוט הזוי ולא באמת נתפס. בזמנו את ליהיא גרינר לא סקלו ככה באבנים כמו שסוקלים כרגע את מגי. כל השנאה כלפיה פשוט יצאה מכל פרופורציה אפשרית ופייר? אני באמת לא מבינה מדוע. אז כן בתחילת העונה היא לא הייתה הכי נחמדה שיש ואפילו נכח בה איזשהו רוע מסויים אבל אז אחרי שאילן הודח היא נרגעה. מי שמכם להיכנס לה למיטה או לתחתונים? את מי אמור לעניין האקס שלה?
כל הזוגיות עם ישראל מוציאה ממנה רק צדדים טובים וואלה אני אוהבת לראות אותם על המסך. הם פוטוגניים יחד למות. לא חושבת שנכון לכרגע היא הורסת לו.. כפי שהרבה מתומכיו של ישראל ממהרים לטעון.. נהפוכו. מגי מרגיעה המון את ישראל ברגע שהיא מבינה כי הוא נכנס לאיזשהו מצב קיצון שיכול להזיק לו. אז נכון.. היה מה שהיה עם הבן זוג, צודקים. כל מה שקרה לא היה נעים לאף צד וכמובן מגי לא מהווה פה דוגמה הולמת להתנהגות נאותה בטלוויזיה ובכלל… אבל ראבק זהו.. היה.. עידן ניקיטה תם ונשלם.. מישהו כבר יכול להשתחרר מהבחורה לעזעזל?!

בנוסף, כל מי שטוען שמגי הפרידה בין תמי לישראל.. ש'תחררו מהדרמה.. עם מגי או בלעדיה ישראל לא היה מחזיק מעמד עם תמי. עוד דבר, בימים האחרונים ברשת רץ סרטון שבו מגי כביכול מטיחה בישראל.. ממש כועסת עליו.. ואומרת לו שהם חתומים על איזשהו חוזה ולכן הוא חייב להיות דבוק אליה 24/7 גם אם הוא לא רוצה בכך. אז זהו שהנשמות הטובות שהעלו את הסרטון המדובר שכחו לעלות גם מה שקרה לפניו ואחריו. הכל יצא מהקשר והספקולציות חגגו. אז שום דבר שם לא פיקטיבי… הכל הדדי לחלוטין.. ומי שצופה הדוק בערוץ 26 יעיד על כך. ומי שצופה רק בערוץ 13 אז וודאי ראה שישראל הודה ברגשותיו למגי בפני מריה.. ובכך סגר את הפינה לכל המלעיזים למיניהם! מה שקרה בסרטון המדובר הוא שישראל החליט שהוא מפסיק לעשן ועובר סוג של גמילה בבית… הוא מפוצץ באדרנלין.. חסר לו האקשן שמלווה אותה בחיי היום יום..האורך חיים המעניין  שלו.. ישראל חיי בלילה וכל המשתמע מכך. מה שקרה בסרטון הוא סוג של שבירה מצידו של ישראל ושיחת מוטיבציה מצידה של מגי שאגב עזרה לו ולא פעם אחת! זה הכל! תנשמו לרווחה כל תומכי ישראמג!

הדחתו של סמואל – ושוב הדחה די צפויה. לירז בהצגת חייה.. האבל של האלמנה השחורה ממש כמו בטלנובלות…! בוכה על מר גורלה! ליבי ליבי!
הבלוג חייב לציין כי הוא עצוב מההדחה הזו היות וסמואל היה בין הפייבוריטים שלו והודח שלא באמת באשמתו. מסתבר שאת זה לא רק כותבת הבלוג הבינה אלא גם אורלי שניתחה את ההדחה הזאת בצורה פנטסטית. בשיחה שלה עם מירב היא מסבירה למירב מדוע הודח סמואל ואיך הכניס לעצמו גול עצמי עם ההתנהגות שלו לאחרונה. פייר? אורלי ניתחה את הכל בצורה מדוייקת למדי! הפתיעה גם הפתיעה. גם אורלי הבינה שסמואל הודח לרוב בגלל הקרבה ללירז.. אבל זה לא מונע ממנה ללקק ללירז כל השבוע…אורלי יכולה לשמש כאחלה פרזנטורית לטמבור כבר אמרנו? בלי שום קשר אורלי מתחברת לאנשים על סמך הצעקות מבחוץ ומי שרד יותר הדחות.. על כן אין לה בעיה למכור חברה כמו סימה ולהתחבר פתאום ללירז שאותה לא סבלה מאז ומתמיד.

משימת הממתקים – כולם מבינים שהמשימה מלכתחילה הייתה בנויה על תמי וישראל, נכון?! עקב פרישתה של תמי ההפקה נאלצה לחפש תמי חדשה לתפקיד ובחרה במריה. לקרוא למה שקרה במשימה הזאת עינוי סיני עבור הדייר ישראל זה כנראה להיות עדינה מידי. מריה היא אחת הבחורות הכי משעממות שידעה התוכנית הזאת לדורותיה. השתיקות הרבות שסררו בחדר זה קמצוץ לעומת כל השעמום האטומי שהיינו צריכים לספוג ואיתנו יחד ישראל. גם במנזר השתקנים מדברים יותר ממריה. לא נתקלתי בכזאת תופעה בחיי. גם הניסיון הזה של ההפקה להכיר לנו את ישראל עלה בתוהו. במסגרת המשימה ישראל שבעצם היה "עמי" נאלץ להיות סגור עם מריה ("תמי" ) במשך 24 שעות בחדר המשימות. שם הם היו צריכים לאפות קרוב ל 30 עוגות, 20 חלות מתוקות ו כ- 200 קאפקייקס. מאידך הדיירים האחרים היו אלו שצריכים להציל אותם בשלל משימות שבתומם היו אמורים לקבל את הקוד שיפתח את הבית של "עמי" ו"תמי" . אממה זה לא צלח כל כך עקב מעשה קונדס שעשו מגי ואליאב. האח הגדול נזף בהם קשות ובכך הם הפסידו את המשימה. במסגרת המשימה הייתה תת משימה שכללה את ביצי ההפתעה של "מי אמר למי" … אותה משימה שמידי עונה אנו הצופים ממתינים לה בקוצר רוח כי היא אמורה ליצור בלאגן בבית ולטרוף את כל הקלפים מחדש. אך העונה כמו העונה פשוט שום דבר לא יכול לעורר סערה בבית.. שום דבר לא מצליח להם שם בהפקה והאידיליה חוגגת. גם המשפטים שנבחרו ליצור את הדרמה היו פושרים מהיסוד. גם שההפקה ניסתה כביכול להוציא את לירז רע איכשהו הכל קרה להפך… ולירז לא מפסיקה לקבל במה ולהיות המסכנה הזאת שכולם מתנקלים לה. האם סיפור טהוניה רובל חוזר על עצמו? זאת נוכל לדעת רק בסוף העונה. עוד מילה אחת על לירז ובזה הבמה שלה בבלוג הזה נגמרת..
אף אחד לא מתנקל ללירז ולא מבודד אותה… אף אחד מדיירי הבית אינו שמנופוב ושלא יספרו לכם סיפורים. לירז היא הדיירת הכי אגואיסטית ומתנשאת אבר.. הכי סוציומטית וצינית… שקרנית לא קטנה (אין לה שום אלרגיה לגבינות והיא אוכלת ביצים כמו גדולה) חושבת רק על עצמה במסווה של חברת אמת. אולי המשחק שלה יכול לעבוד על הצופים הפחות הדוקים של הפורמט הזה אבל בטח שלא עליי.

ת. ז של הדיירים – זאת רק אני או כל קשר בין המציאות לת. ז שאיתן הדיירים נכנסו לבית האח הינו מקרי לחלוטין? למי שלא כל כך זוכר מציעה לצפות שוב.. מבטיחה לכם שאתם הולכים להיות מופתעים!

אליאב והצבא שלנו – מכירים את זה שמספיק שיחה אחת מצויינת  על פני 100 נחמדות בכדי להבטיח לך את מיקומך בגמר ואפילו לזכות בו? אז כזה! אליאב הוא הסוס השחור של העונה הזאת..
להגיד שהוא מקבל הרבה זמן מסך זה לשקר כנראה.. להגיד שההפקה מקדמת אותו או מבליטה על פני דיירים אחרים זה גם לשקר.. אבל עדיין יש איזשהו קונצנזוס לגבי אליאב רחמים. אין אחד שלא אוהב אותו או שיכול לדבר עליו סרה. בשיחה אתמול על צבא ההגנה לישראל שהוא ניהל מול אורלי בעיניי אליאב זכה באינספור נקודות זכות שמטיסות אותו הישר לגמר הגדול. השיחה הזאת נבעה כתוצאה מאיזשהי תקרית עם הדייר רועי שהחליט "לפנק" את הדיירים בהופעת יחיד. במסגרת ההופעה שר שיר שפגע בעזרת תכניו בשמם הטוב של חיילינו. הדבר הפריע לאליאב והוא החליט להעיר לרועי על כך. בשיחה עם אורלי סיפר על שרותו בצה"ל והסביר לה מדוע הצבא שלנו הוא הצבא הכי הומני שקיים. נהניתי לשמוע את אליאב נפתח ומתבטא בצורה כל כך יפה. פייר? אליאב בימים האחרונים תופס טיפה מרחק מאורלי שלא נותנת לו לפרוח באמת.. בקשר שלהם כל הפוקוס מופנה כלפיה ולא ההפך.. מקווה שהיא תודח כמה שיותר מהר… אמנם אליאב מאוד מחובר לאורלי אך איננו מבין באמת שבמקום תועלת היא עושה לו נזק.

השיחה של ישראל & סימה – בזכות השיחה הזאת ישראל הזכיר לכולנו מדוע הוא הוכתר לזוכה הגדול של העונה עוד טרם היא החלה. שיחה מרגשת להפליא על עברו של ישראל.. על ההתמודדות שלו בעבר ובהווה. שוב נוכחנו לדעת עד כמה ישראל איננו רכלן ושבאמת לשון הרע לא מדבר אליו. גם שסימה ניסתה לדבר על עצמה ועל לירז הוא ביקש ממנה לא להזכיר שמות היות והדבר לא נעים לו. פשוט תענוג לאוזן. ישראל הוא דייר סופר מעניין שלא תמיד יודע לממש את הפוטנציאל החבוי בתוכו. הוא מפוצץ בטונות של כריזמה שלא תמיד באה לידי ביטוי. כן ירבו שיחות כמו אלה שבזכותן אנו מכירים אותו כל פעם קצת יותר. ישראל נכנס לבית ה"אח הגדול" כהבטחת העונה. כמה ימים לאחר כניסתו לבית הוא לא בדיוק סיפק את הסחורה בלשון המעטה ולאט לאט המניות שלו החלו לרדת להם. בזכות שיחות כמו אלו ישראל מחזיר את עצמו למירוץ על הזכייה העונה ללא ספק.

אני הייתי בל,
"נא להתנהג בהתאם"!עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – בל שטיינברג – משדר שניים עשר: זה סופו של כל חביאום – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. בל שטיינברג – משדר שניים עשר: זה סופו של כל חביאום

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

בל שטיינברג – משדר שניים עשר: זה סופו של כל חביאום – צבא האח הגדול