האם אסי עזר הולך להנחות שוב את האח הגדול??

האם אסי ורותם ינחו את האח הגדול ברשת?האם אסי ורותם ינחו את האח הגדול ברשת?

רק לפני מספר שבועות סיפרנו לכם שאת האח הגדול של רשת ינחו בר רפאלי וצביקה הדר, אז זהו שלא! המשא ומתן בין הכוכבים לרשת לא צלח.  לעונה החדשה של רשת רוצים לגייס כמנחים את הזוג הלוהט של המסך, את אסי עזר ורותם סלע! מקורב להפקה אומר שהבחירה בזוג היתה בחירה טבעית! והם קיבלו הצעה מאוד מפתה..

אסי עזר ורותם סלע

הפיצול של ערוץ 2 גורם לתחרות רצינית וגובה לא מעט קורבנות.  המלחמה בין רשת לקשת רק הולכת וגוברת. אז מה הפלא שהצדדים יעשו הכל ואפילו יפנו אל הזוג הלוהט של המתחרים?? גורם מקורב נוסף אומר "נכון שהיתה אליהם פנייה מ'רשת', אבל הם מעולם לא שקלו זאת ברצינות".

מרשת נמסר בתגובה: "אסי ורותם לא היו במשא ומתן עם ערוץ 13 להנחיית 'האח הגדול'".

Tomorrow @thenextstarisrael is back!

A post shared by Assi Azar (@assiazar) on

בנוסף לרותם סלע ואסי עזר עלו שמות נוספים כמו עידו רוזנבלום! מקור מדווח כי לאחרונה פנו מהפקת האח הגדול למנחה הדוקו ריאלטי המצליח "חתונה ממבט ראשון" בזכיינית קשת. לרוזנבלום יש כבר עבר עם האח הגדול בכך שנכח במשימות ונכנס עם מונית הכסף לבית המצולם וערך שאלון לדיירים. אכן היתה הצעה אבל לנו נמסר שהמנחה הנחשק סירב בתוקף.

אולי עידו רוזנבלום ?

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – האם אסי עזר הולך להנחות שוב את האח הגדול??? – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. האם אסי עזר הולך להנחות שוב את האח הגדול???

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  האם אסי עזר הולך להנחות שוב את האח הגדול???

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – האם אסי עזר הולך להנחות שוב את האח הגדול???, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!