לא להאמין מתי תשודר העונה החדשה של האח הגדול!

ההכנות לקראת העונה החדשה של האח הגדול ברשת בעיצומן, רשת עובדים במלוא המרץ בשביל שהעונה החדשה תעלה כבר באביב באפריל והתכנית תשודר לא פחות מ-4 פעמים בשבוע!! כן כן אתם שומעים טוב..

ברשת לא הסתפקו רק בפעמיים בשבוע והחליטו להתחרות חזק בטבלאות הצפייה ולהעלות את ההכנסות של האח הגדול בימי צפייה נוספים. בתכנון של רשת שתי תוכניות ארוכות ושתיים קצרות. כפי שנודע לנו עוד בספטמבר שיש משא ומתן בין בר רפאלי ורשת להנחות את האח הגדול  אחרי שרפאלי פרסמה את התמונה של האח הגדול באינסטגרם ורמזה שכנראה שהיא תנחה את העונה החדשה.

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

מאז אותו פרסום רשת לא הוציאה שום הודעה רשמת שהיו מגעים בין בר לרשת. בסופו של דבר זה לא יקרה ובעיקר כי רשת מתכננת 4 ערבים בשבוע לשדר את התוכנית ולבר ולאמא ציפי זה לא מתאים בכלל, אם לא שכחתם בר אמא טרייה ל2 פעוטות וכנראה זאת הייתה הסיבה העיקרית לסירוב.

לא להאמין מתי תשודר העונה החדשה של האח הגדול!                                                                ארבע ערבים בשבוע?? לא תודה.. ציפי ובר רפאלי

אז היכונו להיות מהופנטים למסך ארבע פעמים בשבוע בתוכנית האהובה מכל "האח הגדול"!!!

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – לא להאמין מתי תשודר העונה החדשה של האח הגדול! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. לא להאמין מתי תשודר העונה החדשה של האח הגדול!

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  לא להאמין מתי תשודר העונה החדשה של האח הגדול!

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – לא להאמין מתי תשודר העונה החדשה של האח הגדול!, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!