הדיירת החדשה שתכנס לבית האח הגדול – האקסית של אייל גולן!


הדיירת החדשה שתכנס לבית האח הגדול - האקסית של אייל גולן! הדיירת החדשה שתכנס לבית האח הגדול – האקסית של אייל גולן!

קבלו את אנסטסיה טל, הידועה גם בתור – האקסית של אייל גולן איתו יצאה בגיל 18 לפני כ-7 שנים!
מעיין אשכנזי – את לא לבד יותר בטייטל "אקסית של סלב".

אנסטסיה טל האח הגדול עונה 8אנסטסיה טל מתוך קמפיין אופנה

כשהייתה רק בת 18 יצאה אנסטסיה עם לא אחר מאשר אייל גולן וזכתה בטייטל הנכסף, כיום שהיא בת 25 ומעט בשלה יותר היא הולכת לתת חיזוק רציני לבית ואולי (במידה והיא פנויה) גם ליצור קצת אקשן עם עוד משולשים רומנטיים או אפילו ליצור זוגיות חדשה בבית?

אנסטסיה טל האח הגדול 8מה שבטוח, יהיה הרבה יותר נעים להסתכל על המסך.

קחו בחשבון שייתכנו שינויים בתוכניות, דבר אינו סגור סופית, אך אנחנו מחזיקים אצבעות שהיא כן תכנס בסוף!


האח הגדול עונה 8 לייב – הדיירת החדשה שתכנס לבית האח הגדול – האקסית של אייל גולן! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עליהם למלא משימות שמטילה עליהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס.

הדיירת החדשה שתכנס לבית האח הגדול – האקסית של אייל גולן! – מתחילת שידורה הונחתה התוכנית על ידי ארז טל ואסי עזר אך בדצמבר 2015 פרש עזר מהנחיית התוכנית ובמקומו מנחה קורין גדעון לצידו של טל. התוכנית מבוססת על פורמט הולנדי ששודר לראשונה בשנת 1999 ומאז משודרת בקרוב ל-70 מדינות בעולם. ברוב המדינות זכתה התוכנית לשיעורי צפייה גבוהים מן הרגיל. התוכנית "פרויקט Y", ששודרה לראשונה בשנת 2003 בטלוויזיה בלוויין yes, הייתה בעלת פורמט דומה. במאי ועורך הסדרה, וגם הקול מאחורי האח הגדול, הוא יורם זק.

במקביל לשידור התוכנית בטלוויזיה, באתר האינטרנט של התוכנית ובאפליקציה MakoTV של הזכיינית קשת (המשדרים מתוך בית האח הגדול במשך 24 שעות ביממה), חברת הכבלים HOT הקדישה לתוכנית ערוץ ייעודי ובו שידור מצלמה רצוף מהבית, במשך 24 שעות ביממה; והחל מהעונה השנייה גם חברת הלווין yes הקדישה ערוץ ייעודי לתוכנית, בדומה לזה של "HOT", שבעבר שודר בערוץ 20 ומאז עבר לשידור בערוץ מספר 26.
כמקובל במתכונת תוכניות "האח הגדול", נבחרו לשהות בבית אנשים בעלי רקע ותכונות שונים זה מזה במידה רבה. שונות הדיירים מתבטאת בלאום, זיקה לדת, מוצא עדתי, מעמד חברתי, אזור מגורים, גיל, נטייה מינית ועוד. שונות זו מפיקה מעין מיקרו-קוסמוס לא מייצג של החברה הישראלית, וחלק מהמתחים המאפיינים אותה משתקפים גם בתוכנית. חדר הווידויים בבית האח הגדול ("חדר האח הגדול") משמש את הדיירים כפינה סגורה לפריקת המתח הגואה לפרקים, ולווידויים אישיים בפני האח הגדול – ובפני הצופים. כמו כן, משמש חדר זה להודעות אישיות מאת האח הגדול לדיירים. חדר זה משמש גם לשיחות עם פסיכולוג, המלווה את הדיירים מחוץ לגבולות השידור.(מתוך ויקיפדיה)