מסומן חזק: מי המועמד החזק של העונה וממי כבר נמאס?

מסומן חזק: מי המועמד החזק של העונה וממי כבר נמאס?מסומן חזק: מי המועמד החזק של העונה וממי כבר נמאס?

שעות ספורות אחרי תחילת העונה החדשה של "האח הגדול" ברשת וכבר העניינים גועשים בפורומים השונים! לצבא האח הגדול כבר יש התבוננות על המתמודדים שנכנסו בחצי הראשון(5.5) של כניסת הדיירים, מי הולך להגיע לגמר ומי הולך ליפול מהר מאוד ומי עדיין נשאר בסימן שאלה.

ישראל אוגלבו

ישראל ריגש אותנו בת.ז  שלו עם סיפור הילדות כהומלס והחזרה בשאלה וריגש עוד מספר אנשים אחרים כשהתגלה כחשפן לוהט!
הדיבור ברשת מצביע על כך שאנשים תופסים אותו ככריזמטי ואותנטי, התכונות הכי חשובות למתמודד בבית האח הגדול בשילוב עם זה שיש לו מראה שכנראה יזכה אותו במספר רק של הצבעות בקלות יתרה, העבר כחשפן? כנראה רק בונוס שמוסיף למיסתורין – ישראל בהחלט הולך להגיע רחוק העונה!

הצד האפל של ישראלמתוק עם צד אפל? שילוב מנצח בבית האח

טאי שרקי

טאי הוא טייפקאסט ברור של אלירז שדה, הסיפור האפל על זה שישב בכלא, הנגיעה של ה"ערס" ,התזזיתיות והרצון לעזור, המון צופים הדוקים חיכו לעונה בה יכנס מישהו בטייפקאסט של טאי, הוא התחבר לישראל ישר והשניים הפכו ל"בסט באדיז"(נכון לעכשיו) מה שעלול לקחת אותו רחוק והוא מסומן כדייר שהולך לייצר המון עניין וכנראה גם להגיע רחוק.
בנות ישראל.. נא להירגע בהתאם, יש לו חברה מחוץ לבית ועושה רושם שהוא יישאר בסטטוס הנוכחי.

מישהו אמר אלירז שדה?מישהו אמר אלירז שדה?

אליאב רחמים

כשקותי, חמימו וג'קי התערבבו ביחד, כך כנראה הגיח אליאב.
אליאב נכנס על תקן חובש הכיפה המצחיק ולפי הטייפקאסט בשקלול של עונות קודמות הוא אמור להגיע רחוק.
אליאב בסך הכל משעשע ולא מציק אבל נראה שיצטרך לתת ערך מוסף בשביל להגיע לפיינל 5 של העונה.

"זה עגיל ג'ק ספארו"

אילן קורן

אילן מרבה לדבר ולספר סיפורים, טון הדיבור שלו משרה חוכמה ועניין אבל.. נראה שהקהל בבית לא אוכל את זה וכבר מתחיל להירקם לו שם של חרטטן והשוואות דומות ליוסי סרור ומיקי אגי בקונוטציה הרוחניקית והחופרת של העניין שלא תזכה אותו כנראה להגיע למקומות הרחוקים בתוכנית.

אותנטי או פייק? אילן קורן

מהבנות מי שהצליחה להתבלט היא מירב ישראל שחלק מהצופים התבלבלו וחשבו שזאת מעיין אשכנזי שנכנסה למכונת זמן ויצאה 10 שנים אחר כך וחזרה ישר לעונה החדשה של בית האח הגדול, מעיין מרבה לדבר ולהתעניין ונראה שהיא הולכת להיות הדבק שיחבר כמה חוליות בהמלך העונה, תגיע רחוק? מוקדם לדעת.

אותו דוקטור של מעיין? מירב ישראל
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – מסומן חזק: מי המועמד החזק של העונה וממי כבר נמאס? – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. מסומן חזק: מי המועמד החזק של העונה וממי כבר נמאס?

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  מסומן חזק: מי המועמד החזק של העונה וממי כבר נמאס?

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – מסומן חזק: מי המועמד החזק של העונה וממי כבר נמאס?, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  מסומן חזק: מי המועמד החזק של העונה וממי כבר נמאס?

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!

מסומן חזק: מי המועמד החזק של העונה וממי כבר נמאס? – צבא האח הגדול