הסיבה האמיתית לפרידה של אביחי ומעיין! כנסו!!

הסיבה האמיתית לפרידה של אביחי ומעיין! כנסו!!מה הסיבה האמיתית לפרידה? מעיין ואביחי

לפני שבועיים הזוג המפורסם והאהוב יוצא ה"אח הגדול" מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה החליטו להפריד כוחות אחרי זוגיות יציבה ומקושרת עוד מהימים בבית האח הגדול. מה לא נאמר על מעיין ואביחי ולמרות הכל הזוג לא הרים ידיים והאהבה פרחה! אבל כנראה שהזוג האהוב לא יכל יותר עם הפרסומים והשמועות שהתפרסמו בכל עבר לפי מה שאומרת אשכנזי :"הריבים נוצרו מכל הרעש מסביב". שנשאלה אם לא היתם זוג מפורסם ההייתם נשארים ביחד? ענתה אשכנזי בחיוב.

הכתבה המלאה בגיא פינס

מעיין אשכנזי מגיבה על הפרידה מאביחי אוחנה

בעקבות הפרידה המתוקשרת של מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה, מעיין מתמודדת עם גל שמועות על הסיבות לפרידה, ומספרת לראשונה בריאיון מה הוביל להפרדת הכוחות – צפו בכתבה המלאהלכל כתבות תוכנית הערב לחצו>> http://bit.ly/2hQ6RiB

Posted by ‎גיא פינס‎ on Monday, 4 December 2017

מעיין אשכנזי ואביחי אוחנה הכירו בבית האח הגדול ונרקמה ביניהם זוגיות לעיני כולם שהחזיקה מעמד גם מחוץ לבית וגרמה לרבים לעקוב אחרי הזוג ולפתח ציפייה בקשר בין השניים. שנודע על הפרידה מייד הופנתה אצבע מאשימה דווקא על מעיין שהיא אחראית על הפרידה מה לא נאמר שהיא בגדה בו או שניצלה את העיוורון שלו לטובתה אבל בראיון ל"גיא פינס" מסבירה אשכנזי "החלטנו שקפצנו למים עמוקים מידי, התחלנו מהסוף להתחלה. זה לא נגמר מכעס, משקרים או מבגידות. זה נגמר בהחלטה משותפת של לקחת פסק זמן. בזכות הסיום הזה אני עם הרגליים על הקרקע".

 בימים טובים יותר..אשכנזי ואוחנה

מה שבטוח אנחנו היינו רוצים לראות אותם שוב ביחד, אם גם אתם הייתם רוצים לחצו לייק על הכתבה ושתפו!

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – הסיבה האמיתית לפרידה של אביחי ומעיין! כנסו!! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. הסיבה האמיתית לפרידה של אביחי ומעיין! כנסו!!

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  הסיבה האמיתית לפרידה של אביחי ומעיין! כנסו!!

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – הסיבה האמיתית לפרידה של אביחי ומעיין! כנסו!!, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!