אחרי אביחי ומעיין מי הזוג הנוסף שנפרד מיד אחרי??

אחרי אביחי ומעיין מי הזוג הנוסף שנפרד מיד אחרי??אחרי אביחי ומעיין מי הזוג הנוסף שנפרד מיד אחרי??

שניה אחרי שהתבשרנו שאביחי ומעיין פירקו את החבילה,נודע לנו שגם קסניה טרנטול ובן זוגה ישראל אור נפרדו לאחר זוגיות קצרה מאוד.

רק לפני מספר חודשים קסניה טרנטול ועומרי בן נתן הזוג הנוצץ מעונה 7  של האח הגדול ביטלו את האירוסין וממש אחרי כבר נודע לנו שקסניה בזוגיות חדשה עם ישראל אור, אם השם מוכר לכם זה בגלל שהוא האקס של טיטי איינאו מלכת יופי ופליטת ריאלטי לשעבר.

                                                                 בימים טובים יותר

למרות הזוגיות הקצרה הספיק ישראל אור לפנק את קסניה בחופשות רומנטיות מסביב לעולם באיביזה באי סנטוריני בברלין ועוד.. אך לא הכל ורוד ומסתבר שהזוגיות של השניים לא צלחה והם החליטו להפרד למרות שזה היה נראה מבטיח. האם יהיה קאמבק עם האקס עומרי?? מה שבטוח אנחנו היינו רוצים שזה יקרה!

אולי יהיה קאמבק??
                                                     אולי יהיה קאמבק??
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – אחרי אביחי ומעיין מי הזוג הנוסף שנפרד מיד אחרי?? – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. בר רפאלי וצביקה הדר ינחו את האח הגדול ברשת!?

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  אחרי אביחי ומעיין מי הזוג הנוסף שנפרד מיד אחרי??

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! -אחרי אביחי ומעיין מי הזוג הנוסף שנפרד מיד אחרי?? כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!