כנגד ארבעה בנים: צבא האח הגדול בוחר ומנמק לכבוד החג!

כנגד ארבעה בנים: צבא האח הגדול בוחר ומנמק לכבוד החג!כנגד ארבעה בנים: צבא האח הגדול בוחר ומנמק לכבוד החג!

צבא האח הגדול החליט לא לפסוח על חג הפסח ומביא לכם ניתוח חגיגי של ארבעת הבנים שלו בערב החג!

חכםאביחי אוחנה חכם

זה לא בגלל שאנחנו מאוד מחבבים את אביחי אוחנה,  זה בגלל הדרך שהוא עשה, האסטרטגיה שהוא בחר באופן גלוי בתוך הבית, להיות שקוף כלפי חוץ, להודות בזה שהוא האסטרטג הכי גדול ומצד שני לחשוף רגישות הולכת ומתגברת, להודות שהוא לא רואה אף אחד ממטר אפילו אם זה נשמע מתנשא, אפילו אם זה התבטא באי סינון מגנון הפליטה שלו לעיני המצלמות.

היכולת לנתח מצבים ולקרוא את המפה בצורה שהתפרשה לרוב הצופים כמישהו מבין עניין עם עומק וחוכמה פנימית. כל זה מה שהופך את אביחי לדמות גאונית במיוחד ועובדה שזה עבד לה ועובד לו גם לאחר שהכל נגמר.

רשע
"מה העבודה הזאת לכם" נשמע כמו משפט שהיה יכול לצאת מפי שם בקלל.

הוא נכנס כדי לא לעשות לדיירים מסוימים חיים קלים והתגלה כטיפוס סופר רגיש שסבל הרבה מההתנהלות הכללית של הדיירים בבית, דבר שגרם לו להוציא צדדים מעט מרושעים, אם זה לאחל סרטן לדיירים שלא האכילו אותו בכמות\בזמן הנכון, לזרוק בעצבים אוכל לפח זבל ולטנף בצורה סופר קיצונית על העוברים ושבים – הנה קטע שיזכיר לכם את ימי התהילה של שם בבית האח הגדול:

תםחמימו תם

אם הייתה דמות אחת בבית האח הגדול עונה 8 שאפשר להגיד עליה שהיא תמימה, זה יכול להיות רק חמימו.

אולי זאת הייתה אסטרטגיה ואולי זה הוא באמת, אבל חמימו לא הסכים להתלכלך ברכילות בתוך הבית, לא הסכים להעביר מידע מאחד לשני, חשב שבדרך "הישר" עם נוסחת הצחוקים של כמה דיירים מהעונות קודמות הוא ייקח את העונה בקלות, שזו עוד נקודה לזכות התואר שלו, תם, זה פשוט לא עובד ככה בעולם הריאליטי ובמיוחד בבית האח הגדול לשנת 2017, אם אתה לא מתערבב ונפתח או מעורב בדינמיקה בבית בסוף תשאר לבד מול סצנות בודדות מרגשות כמו הביקור של משי ואמא של חיים, רגעים קורעים בחדר האח הגדול – אבל כנראה שזה תמים מאוד לחשוב שזה מספיק.

הסצינה הבלתי נשכחת מהביקור של זיגי:

שאינו יודע לשאולחזי שאינו יודע לשאול

"יש ציץ?" , "הכול עומד?" "מה עם האבנר… הלך?" – אין ספק שלחזי היו המון שאלות שלא ידע כל כך איך לשאול אותם בפריים טיים.
אפשר להגיד שחזי היה קצת שאנן בכניסה הראשונה שלו לבית, חשב שיכול לקנות את כולם עם הכריזמה הטבעית והיכולות במטבח – השאיר קצוות פתוחות עם עדן וככה גם איבד אותה עוד לפני שיצאה אל העולם האמיתי.

בכניסה השנייה שלו נכנס חזי אחר, חדור מטרה ולא מרוסן כלל – אך השאלה הנשאלת היא.. אם כבר בחרת לחזור ולעשות שינוי משמעותי בהתנהלות, למה לבחור קרב אבוד ולהלחם בתחנות רוח?
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – כנגד ארבעה בנים: צבא האח הגדול בוחר ומנמק לכבוד החג! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. כנגד ארבעה בנים: צבא האח הגדול בוחר ומנמק לכבוד החג! המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  כנגד ארבעה בנים: צבא האח הגדול בוחר ומנמק לכבוד החג!