חשיפה: האודישנים לאח הגדול החלו!

חשיפה: האודישנים לאח הגדול החלו!

האודישנים לאח הגדול ברשת סוף סוף מתחילים! מושיק ישראל המלהק של תוכניות כמו "רק רוצים לרקוד" ו-"משחקי השף" העלה לאינסטגרם שלו תמונה שחושפת את תחילת האודישנים וירית הפתיחה..

#אחגדול #bigbrother #endemolshinebrasil שבוע טוב?

A post shared by Moshik Israel (@moshikisrael) on

מושיק ישראל אחד המלהקים הגדולים של התוכניות ריאלטי כמו "משחקי השף","רק רוצים לרקוד", "מהפכה במטבח" ועוד ,  פרסם בחשבון האינסטגרם תמונה שלו שברקע הלוגו של האח הגדול, תמונה שמסגירה בבירור את תחילת האודשנים של האח הגדול!

מושיק הוא אחד המלהקים הראשיים ב"אנדמול ישראל",מי שמפיקה את האח הגדול בישראל.

באחד הפוסטים באינסטגרם מושיק העלה פוסט שבו הוא מבקש המלצות לליהוק:

אז למה אתם מחכים? חושבים שאתם או מישהו שאתם מכירים חייבים להיות ב"האח הגדול"? שלא תגידו שאין לכם למי לפנות.

חשיפה: האודישנים לאח הגדול החלו!

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – חשיפה: האודישנים לאח הגדול החלו! -האח הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. בר רפאלי וצביקה הדר ינחו את האח הגדול ברשת!?

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  בר רפאלי וצביקה הדר ינחו את האח הגדול ברשת!?

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – חשיפה: האודישנים לאח הגדול החלו!, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!