האם שני גולדשטיין מתחתנת?? לא אם זה תלוי בה

האם שני גולדשטיין מתחתנת??
האם שני גולדשטיין מתחתנת?? לא אם זה תלוי בה לא אם זה תלוי בה

בזמן האחרון לשני גולדשטיין נמאס ששואלים אותה "מתי תתחתנו?", "יאללה טבעת" ו-"נו, למה אתם מחכים?" במיוחד עכשיו שאחותה מתחתנת מצטרף גם המשפט "בקרוב אצלך!" אבל לשני יש תוכניות אחרות לגמריי, היא לא מאמינה במוסד הנישואין ומפרטת על כך בראיון למאקו:"אני מודה שבאופן כללי אני לא מאמינה במוסד הנישואין. אולי אני קצת פסימית, אולי לא מאוד רומנטיקנית או אולי סתם נערת דור ה-Y שגדלה במרכז תל אביב להורים גרושים. אז אולי תתחילו לאחל לי דברים אחרים?"

#becauseitsyou, #strongerwithyou #myarmaniweek @Armanibeauty @Emporioarmani

A post shared by Shanie Goldstein שני גולדשטיין (@shaniegoldstein) on

היא ממשיכה ואומרת:"ואני שואלת, מי דאג? למה זה תמוה בעיניי החברה ששני בת ה-26 לא ששה להתחתן? למה צריך לשנות סטטוס? החברה הישראלית לחוצה להכניס אותי למסגרת, או לפחות להפוך אותי ללחוצת חתונה, כי אני "רק בזוגיות". מתי הפועל "להתחתן" הפך לברכה? לפרגון? האם סטטוס נשואה יגדיר אותי כאישה, יגדיר את היחסים שלי כתקינים? האם כל מה שאני צריכה בשביל לדעת שמערכת היחסים שלי עם עומר היא ממש אחלה, טפו טפו טפו, היא טבעת יהלום? איך קרה שהסטטוס הזוגי שלנו בתעודת זהות או גרוע מכך – בפייסבוק – הפך להיות ההגדרה המהותית ב7ותר שלנו? לא הקריירה, לא החלומות שלנו, אפילו לא האימהות. העיקר שתהי נשואה."

"האם סטטוס נשואה יגדיר אותי כאישה, יגדיר את היחסים שלי כתקינים?" שני גולדשטיין

עוד מוסיפה גולדשטיין:"האסימון הראשון נפל לי במהלך שיעור היסטוריה באוניברסיטה. ההקבלה לימי הביניים ולתקופת הרנסנס, שבה אנשים חיו עד גיל 40 במקסימום. אז היה הגיוני להתחתן עם אדם אחד, שאותו הכרת או שאליו שודכת בגיל 15. כמה שנים נותרו לך בתקופה ההיא לחיות איתו? אם את ממעמד גבוה וזוכה למקלחת פעם בשבוע, תזכי לראות איתו שקיעות עד גיל 40. אם הגעת מהמעמד הנמוך, סביר להניח שתוך 15 שנה תיקברו זה לצד זה, לנצח נצחים, עד עצם היום הזה." נקווה שעוד נזכה לראות אותך בשמלה לבנה.

 רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – האם שני גולדשטיין מתחתנת?? לא אם זה תלוי בה – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. האם שני גולדשטיין מתחתנת?? לא אם זה תלוי בה

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  האם שני גולדשטיין מתחתנת?? לא אם זה תלוי בה

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – האם שני גולדשטיין מתחתנת?? לא אם זה תלוי בה, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!