הסיוט שעובר על אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי

מאז שאביחי אוחנה ומעיין אשכנזי נפרדו עוברת עליהם תקופה קשה, הם צריכים להתמודד עם המון תגובות שלא תמיד טובות ולתת דין וחשבון לכולם ובנוסף לכל מקבלים מעיין ואביחי שיחות טלפון עם איומים על חייהם, דבר שקרה גם שהיו עוד ביחד אבל החמיר עוד יותר מאז הפרידה עד כדיי כך שזה ממש מפריע לשגרת חייהם.


הסיוט שעובר על אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי
מקבלים איומים בטלפון .אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי

האיומים רק גברו מאז הפרידה עד שאפילו ההורים של השניים קיבלו איומיים על חייה של אשכנזי. הם לא נשארו אדישים והחליטו להתאחד למרות הפרידה הקשה ולשכור את שרותיו של חוקר פרטי על מנת לשים סוף להטרדות.

יום אהבה שמח אהובי ❤️

A post shared by Maayan Ashkenazi (@maayan__ashkenazi) on

דובר מטעם מעיין אשכנזי מסר: "הדברים אכן נכונים. ההטרדות והאיומים שמעיין מקבלת חצו כל גבול ופוגעים בשגרת החיים שלה ולכן החלטנו לפעול בהתאם".  אנחנו מקווים שיעזבו אותם לנפשם כמה שיותר מהר, בהצלחה!

בהצלחה!

 רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – הסיוט שעובר על אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. הסיוט שעובר על אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  הסיוט שעובר על אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – הסיוט שעובר על אביחי אוחנה ומעיין אשכנזי, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

מנחת האח הגדול בעונה החדשה של רשת נחשפת לראשונה גם כן!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!