לא יורש אלה יורשת: האישה שתכנס לנעלי האח הגדול!

לא יורש אלה יורשת: האישה שתכנס לנעלי האח הגדול!לא יורש אלה יורשת: האישה שתכנס לנעלי האח הגדול!

נא להכיר – האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל היא זו שתיכנס לנעלי האח הגדול ותערוך את תוכנית הריאליטי במקום יורם זק. החל מהעונה הבאה קולה הוא שיעמוד מאחורי דמותו של האח

תתחילו להתרגל – החל מהעונה הבאה הקול שילווה את "האח הגדול" יהיה של אישה, זאת אחרי עשר עונות בהן קול גברי ליווה את התוכנית.

רווית ליאור מנדל האח הגדולהולך להיות מאוד מעניין ב"האח הגדול" של רשת

התוכנית, שעברה לזכיינית ערוץ 2 רשת אחרי עשר עונות אצל המתחרה, מתחילה לקרום עור וגידים לקראת העונה החדשה, ועם מינויה של ליאור-מנדל לתפקיד העורכת הראשית צפויים להיבחר מנחי או מנחות התוכנית שיחליפו את ארז טל וקורין גדעון.

יורם זק האח הגדולבעונה הבאה יהיו חידושים שאפילו יורם לא הכניס לתוכנית!

באשר למבנה שבו ישהו דיירי הבית החדשים – בית האח הגדול הקודם כבר נהרס, אך הבית החדש יעמוד בדיוק באותו מקום בנווה אילן.

 

מזכיינית ערוץ 2 רשת לא נמסרה תגובה.

למקור הכתבה לחצו כאן

רוצים להיות דיירים בבית הכי מפורסם במדינה? מלאו את פרטיכם ואולי תהיו בבית החדש של האח הגדול ב"רשת"
עוד לא הצטרפתם לפורום האח הגדול בפייסבוק?
פורום האח הגדול 8


האח הגדול עדכונים חיים 24/7 העמוד המקורי! – לחצו להצטרפותהאח הגדול עדכונים חיים 24/7

האח הגדול עונה חדשה ברשת – לא יורש אלה יורשת: האישה שתכנס לנעלי האח הגדול! – הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. לא יורש אלה יורשת: האישה שתכנס לנעלי האח הגדול!

המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עלהם למלא משימות שמטילה עלהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס, האח הגדול עונה 9.  לא יורש אלה יורשת: האישה שתכנס לנעלי האח הגדול!

האח הגדול 2018 יוצא לדרך ממש בקרוב! – לא יורש אלה יורשת: האישה שתכנס לנעלי האח הגדול!, כל הפרטים אצלנו בעמוד הפייסבוק, האח הגדול – העמוד הראשי או בצבא האח הגדול.

האחות הגדולה: רווית ליאור מנדל תהיה האח הגדול ברשת החל מהעונה הקרבה שתעלה לאוויר כבר ממש בקרוב!

לכל העדכונים הכי חדשים, לחצו כאן!