הורוסקופ יומי 13.8.19 – יום שלישי

גדי

תחומי עניין חדשים נכנסים לחייך ומעשירים את עולמך.הימים הקרובים משרים תחושה של שיגרה  זוגית שאהובה עליך, אבל רצוי שלא להיות שאננה, העבר מצביע על כך ששאננות עלולה לחבל באושר שלך.המצב הפיננסי שלך אינו במיטבו וכעת אינו נמצא למעלה. חשוב להקפיד על התנהלות כלכלית נכונה כדי למנוע הדרדרות.שינויים במקום העבודה עלולים להלחיץ. הזמן הקרוב פחות ודאי בכל מה שנוגע להיררכיה והקריירה מבחינתך עומדת כעת בסימן שאלה. לא כדאי לוותר מהר מדי.

דלי

העומס הרב גורם לך לאחרונה לשכחה ולבלבול. זה זמן טוב לקחת פסק זמן ולנוח, כדי לארגן את המחשבות ואת סדר העדיפויות מחדש.התחושה הרומנטית משתפרת בימים הקרובים. גם הצד השני מראה רצון להיות במקום טוב יותר ולהשקיע בקשר הזוגי.הוצאות גדולות צפויות בקרוב. על חלק מהדברים לא ניתן יהיה לוותר וחשבון הבנק יפגע משמעותית. כדאי לעשות הכל במתינות וזהירות.לחץ מחזורי מתחיל שוב השבוע ומשימות מורכבות יותר מצריכות תשומת לב רבה ושעות נוספות לא מעטות.

דגים

חוסר מוטיבציה יאפיין את הלך הרוח שלך בימים הקרובים. לא כדאי לשבור את הכלים, אלא להבין שיש גם ימים כאלה ולחכות שהם יחלפו.תחושות לא נעימות בהתנהלות הזוגית. יש נטייה לקחת את הדברים לקיצוניות. מריבות קטנות עלולות להצטבר ולהתפוצץ.איחור בהגעת המשכורת לא עולה על דעתך, ויתכן שהוצאותיך לא יוערכו בצורה נכונה. המצב הלא צפוי יגרום לאי נוחות למשך ממספר ימים.הימים הקרובים הם ימים של שינויים במקום העבודה. כדאי להמשיך כרגיל, להראות רצון לשפר את העבודה ולהצטיין.

טלה

יש לך תחושה כי מצב הרוח לא מצליח להתרומם ולחזור לעצמו. אל דאגה, בימים הקרובים הדברים יתהפכו וישתנו לטובה.פרידה עומדת על הפרק וההחלטה נמצאת בעיקר בידיים שלך. כדאי לחשוב על כל ההיבטים לפני שמקבלים החלטה כל כך משמעותית.בתחום הכספי הדברים מתחילים להסתדר, כספים יגיעו ממקומות לא צפויים ויסייעו לך לייצב את מצבך הכלכלי.הכוכבים עוזרים לך לשמור על בריאות תקינה. התחושה הכללית מצוינת ויש לך הרגשה כי באפשרותך לעשות הכל.

שור

הרצון שלך לשינוי גובר ויש לך רצון עז לערוך שינויים בכל מה שנוגע לעיצוב הבית. בני המשפחה לא יבינו את מה שעובר עליך אבל יברכו על השינוי.הדברים מתחילים להתבהר והאווירה העכורה שהיתה בינך לבין החצי השני משתפרת מעט.בתקופה הקרובה כדאי לשמור על הכיס ולא להוציא כספים על מה שלא חייבים. יש נטייה לבזבזנות יתר.אנשים קרובים במשרד יפנו אליך לקבלת עצה שתהיה לך זמינה בימים הקרובים יותר מתמיד. היצירתיות פורחת.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1