הורוסקופ יומי 13.8.19 – יום שלישי

תאומים

בתקופה הקרובה יעברו עליך במפתיע שינויים רבים. יציאה מהשגרה אכן טובה לך, במיוחד אחרי תקופה קשה ולא ברורה.הזוגיות משתפרת וניכר שינוי לטובה ביחסים. השקעה בפרטים הקטנים כמו פרח או הודעה כתובה רומנטית יכולים לשפר אף יותר ולעשות לשניכם רק טוב.השקעות אפשריות אינן מתאימות בתקופה זו. עדיף להשאיר את הכסף בחשבון ולהיות מוכנים להוצאות שעלולות לגדול בזמן הקרוב.לחשושים במקום העבודה מטרידים את מנוחתך ולא מאפשרים לתפוקה שלך להיות כפי שהייתה. נראה כי דברים עומדים להשתנות בקרוב.

סרטן

זהו אינו זמן טוב לחולל שינויים קיצוניים. תחומים לא מוכרים עלולים לערער את שגרת החיים ולפגוע בה. כדאי לחכות לשבוע הבא.הרומנטיקה באוויר בימים הקרובים וכל מחווה קטנה מתקבלת אצלך בשמחה ובהתרגשות. מצב הרוח הכללי מצוין.עיכוב קל במשכורת עלול לפגוע בתוכניות שלך, אבל ככל הנראה מדובר בימים אחדים בלבד.הלחץ בעבודה גובר גם מבחינת שעות עבודה שהולכות ומתרבות. כדאי להחזיק מעמד, התמורה תיראה בעתיד הקרוב.

אריה

האנרגיות מתחדשות בשבוע הקרוב והתחושה היא של חזרה חיובית לשגרה. המוכר והבטוח מתאים לך כרגע, ועיסוקים חדשים יכולים לחכות.היכרויות חדשות נדחקות לחיים האישיים שלך אבל זה לא זמן טוב להתקדם עימן רחוק מדי. כדאי להשקיע בקשר הקיים.עיכוב במשכורת עלול לפגוע בתוכניות שלך לסגור את הפערים בחשבון הבנק שלך אבל ככל הנראה בקרוב ניתן יהיה לראות מגמת שיפור.כדאי לך למצוא לעצמך תחביב לשעות הפנאי. הלחץ בתקופה האחרונה עלול לגרום לבעיות בריאותיות עליך למצוא עיסוק מרגיע.

בתולה

לקראת סוף החודש תורגש הקלה בעומס והחיים ישובו למסלולם. מצב הרוח יתרומם מאד בקרוב.האווירה האופפת את הזוגיות משתנה, ויש תחושה שצריך להכניס עוד משתנה למשוואה. שימי לב לכך שהתחושה הזאת לא זהה אצל שניכם..סכום כסף מתפנה בזמן הקרוב. רצוי לא למהר ולהשקיע אותו בערוצים לא בטוחים, כדאי להתייעץ עם איש מקצוע.בתקופה הקרובה ירמזו לך על כוונה לקידום  אם בתפקיד או בשכר. כדאי לקבל את הבשורות באיפוק ולחכות לזמן שבו הן יבואו לידי ביטוי.

מאזניים

התקופה הקרובה מתאימה לחיפוש אחר תחום לימודים חדש.ספק פתאומי מציף אותך בקשר למערכת יחסים שהחלה לאחרונה. הגיע הזמן להמשיך הלאה. הקשר שיגרתי, קבוע וחסר ריגושים.זה זמן טוב לבדוק אופציות להשקעה במניות, משהו שכבר מזמן רצית לעשות. עם זאת כדאי להתייעץ עם איש מקצוע לפני שתבחרי את הערוץ הנכון להשקעה.מקום העבודה מתגלה כמספק הממונים עליך כהוגנים ויודעים לפרגן, דבר המעלה את ערכם בעיניך.אכילת בשר לא טובה לך בימים הקרובים, הגוף שלך סובל מבעיות עיכול.

עקרב

הזוגיות פורחת והתחושה הזו תלווה אותך במהלך התקופה הקרובה. יש לך הרגשה ששום דבר לא יכול לקלקל את מה שיש לך.חיסכון הוא תמיד רעיון טוב. גם אם המצב הכלכלי טוב, מה שנראה עכשיו כקניה נבונה, עלול לאכזב בקרוב.בקרוב תתקבל העלאה בשכר, גם אם לא גדולה במיוחד. האווירה הכללית במקום העבודה משתפרת ויש תחושה טובה מצד המעסיקים.המצב הבריאותי של חבר קרוב מטריד אותך וזה משליך גם על התחושות שלך. חרדה לא תעזור וכדאי לנסות ולהירגע.

קשת

את הימים  הקרובים יאפיין קושי לקבל החלטות בתחומים שונים בחייך. כדאי להתייעץ עם חברים טובים שיכולים לראות את המציאות מזווית אחרת ובפרופורציה נכונה.הזוגיות פורחת ומביאה איתה רצון להתחלות חדשות משותפות. כדאי לתת דרור לרעיונות שמגיעים דווקא מידידים רחוקים.הוצאות בלתי צפויות ילחיצו אותך בקרוב רצוי להימנע מרכישות חדשות, בעיקר רכישות שאינן הכרחיות.קידום שהיה לך בטחון לגביו עומד כרגע בסימן שאלה. דברים חדשים מתרחשים במקום העבודה והממונים עליך עסוקים בעניינים אחרי. המצב עשוי להשתנות בקרוב.
<

המשך הכתבה בעמוד הבא