הורוסקופ יומי 15.8.19 – יום חמישי

גדי

חלומות לא טובים פוקדים אותך בלילות אלה. התחושה שלך היא כאילו מדובר במשהו אמיתי וזה משפיע על ההתנהלות שלך במשך היום.מפת הכוכבים משתנה וכתוצאה מכך משהו טוב עומד לקרות בכל הנוגע לתחום הרומנטי. כדאי לשמור על ראש פתוח.מפת הכוכבים מצביעה על שיפור המצב הכלכלי. ההכנסות שלך מעט יעלו לעומת ההוצאות, זה מאפשר לנהל תקציב מאוזן.חדשות טובות הקשורות למקום עבודתך עומדות בפתח. התחושה טובה, ונראה כי הדברים עומדים להשתנות בקרוב לטובה.

דלי

התקופה הקרובה היא תקופה של שאלות ותהיות בנוגע לעתיד שלך. רצוי לבחון את האפשרויות העומדות בפניך בקפידה.אנרגיה טובה ממלאת אותך בכל התחומים. סביבה הקרובה שלך מושפעת מכך ומחמאות מבני המין השני לא יפסחו עליך בימים הקרובים.הוצאות לא צפויות דורשות השקעה של סכומים לא קטנים אבל יש לך את היכולת הזו וזה זמן טוב לטפל בכל מה שצריך בצורה הטובה ביותר.טיול לחו"ל  ייצא לפועל בקרוב.

דגים

אנשים חדשים שנכנסו לחייך מוסיפים צבע לפעילויות שלך. השבוע יתגלו תחביבים חדשים וממלאים שלא הכרת קודם לכן.מוסיקה רומנטית שמתנגנת ברדיו גורמת לך להיכנס לאווירה. זה זמן טוב לקנות זר פרחים ולפנק את בן הזוג בטיול חוויתי משותף.יתכן שיתקבל בקרוב סכום כסף שלא ציפית לו מהמשפחה המורחבת. אמנם המצב הכלכלי טוב אבל מדובר במתנה שאינה תלויה בכך.בתקופה הקרובה ההרגשה הכללית תהיה טובה יותר ותשפיע לטובה על מצבך הבריאותי.

טלה

יש דברים רבים שתכננת לעשות, אבל נראה כי הזמן מתקצר. האמביציה שלך מאד גבוהה וברצונך להספיק לעשות הכל ולא לוותר על דבר.קשרים רומנטיים שחלמת עליהם בעבר עולים בראשך שוב. תחושת הפספוס לא עוזבת אותך ומשפיעה לעתים על הקשר הקיים.נטייה לבזבזנות גורמת לכסף שלך ללכת ולהיעלם לאט. כדאי לחזור ולהיות עם האצבע על הדופק ולא להגיע למצב של כדור שלג.זה זמן טוב לקחת פסק זמן ולצאת להליכה מהירה בשכונה.יעדים לא שגרתיים קוסמים לך והם יהיו היעד לטיול הקרוב.

שור

שיחות טלפון ארוכות ומייגעות עלולות לעייף אותך ורצוי פשוט להיפגש עם החברים ולשוחח פנים מול פנים.הרומנטיקה לוקחת הפסקה ונראה כי ימים אנמיים בפתח בכל הנוגע לקשרים הזוגיים שלך. כדאי לא לקחת את הדברים קשה מדי. שיפור צפוי בימים הקרובים.הכנסה נוספת יכולה לעזור בימים אלה, בהם ההוצאות גדלות וההכנסה הקיימת אינה מספקת.עניינים שאינם קשורים אליך יועברו לאחריותך והציפייה ממך תהיה גדולה. הדבר יערער את בטחונך במקום העבודה והעתיד שם לא יהיה ברור כפי שהיה עד לא מזמן.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1