הורוסקופ יומי 15.9.19 – יום ראשון!

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

גדי

שאלות שהטרידו אותך בעבר שוב מעסיקות אותך. שיחה עם חבר טוב תוביל למציאת תשובות לחלקן הגדול של השאלות.קופידון שוב יורה את חיציו ונראה כי חלק מהם מכוונים אליך. יש אהבה באוויר והיא בהחלט נוגעת בך כמו שרצית.להימנע מרכישות חדשות, בעיקר רכישות הקשורות לבית.הקשיים במקום העבודה הופכים את סביבת העבודה לקשה, אבל בקרוב הדברים ישתנו וישתפרו.המצב הבריאותי שלך תקין, אבל התזונה שלך מעט לקויה. חשוב לא להרבות באכילת סוכרים.

דלי

הימים הבאים יתאפיינו בעייפות ובחולשה. המתח סביבך משפיע עליך מבחינה פיסית ומבחינה נפשית. רצוי למצוא יותר זמן למנוחה ופחות להעמיס על עצמך.נטייה להכניס ילדים למשוואה הזוגית נאינה מתקבלת כמובן מאליו מהצד השני.הוצאות בלתי צפויות יאלצו אותך למתן את ההתנהלות הכספית שלך. החשבון שלך מאוזן אבל כדאי תמיד להיות מוכנה להפתעות.העבודה קשה יותר מהרגיל והלחץ מתחיל להעיק עליך. זה לא אומר שצריך לשבור את הכלים, אלא להחזיק מעמד ולהמשיך הלאה.

דגים

הצורך בשינוי מתגבר בימים האחרונים. השינוי הזה נחוץ ביותר גם אם הוא יערער את כל שגרת חייך.ספק יורגש בקשר למערכת יחסים שהחלה לאחרונה. הגיע הזמן להמשיך הלאה. הקשר שיגרתי וקבוע, וחסרים לך גירויים וריגושים.הוצאה בלתי צפויה פוגעת בכיס שלך באופן שמטריד את מנוחתך. המצב הכלכלי משתנה ואי אפשר לפסול פתיחתם של פיקדונות קצרי מועד.העבודה שלך מספקת לך בימים אלה את כל מה שחיפשת ופתאום תופסת מקום חשוב יותר בחייך, עם זאת עליך לקבל החלטות בקרוב.

טלה

הגיע הזמן לשנות את סדרי העדיפויות שלך. עליך להקדיש יותר זמן לדברים החשובים באמת ולהתמקד בהם.החודש יתאפיין בהמון רומנטיקה ואהבה שתגיע מהצד השני. עם זאת, חשוב להראות לבן הזוג השקעה גם מהצד שלך.הלחץ הכלכלי שהחל להיכנס לחייך הולך ומתמתן. המצב משתפר ובקרוב תורגש הקלה. יש להמשיך ולהקפיד על ניהול התקציב בצורה מסודרת.מפת הכוכבים מעידה כי הכל פועל לטובתך בכל הנוגע לקריירה שלך. רצוי להמשיך ולהשקיע במקומות הנכונים ולא לעגל פינות.

שור

שינוי המלתחה שלך יכול להיות רעיון טוב לרענון, מבלי לטרוח יתר על המידה. זו תקופה טובה לפנק את עצמך.יש רומנטיקה באויר. הכוכבים לטובתך. זו תקופה שכדאי לנצל ליצירת חוויות משותפות ולא רק בבית. צאו לטייל יחד.המצב הכלכלי מתמתן ואפשר לראות שיפור באופק. חישוב נכון של הכנסות מול הוצאות יסייעו בידיך.העומס בעבודה ממשיך להתגבר ונראה כאילו לא תוכלו לעמוד בו יותר. אל דאגה, בקרוב יגיע תגמול ראוי והמאמצים שלך לא יראו לשווא.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1