הורוסקופ יומי 16.8.19 – יום שישי

גדי

השגרה נעימה לך, ומנעימה את זמנך בבית. ארוחות משפחתיות ובילוי ביתי עם בני המשפחה יזכו להצלחה.מערכת היחסים שלך עלולה להיקלע לקשיים עקב כך שאת לא קשובה לבן הזוג. קשר עלול להסתיים בטון צורם אם לא תגלי יותר סבלנות והקשבה.המתח משפיע על גופך והשרירים התפוסים מסרבים להשתחרר. רצוי להתרכז בתזונה טובה יותר ובמנוחה, ולהפסיק למשך מספר ימים את אימוני הכושר.הטיול הבא שלך יהיה הזדמנות טובה להכיר אנשים חדשים ולהוסיף עניין לחייך. היכרויות חדשות ישנו את תפיסת עולמך.

דלי

טוב יהיה היום לתת לעצמך נוחה ולאגור כוחות מחודשים לקראת השבוע החדש.חיכוכים בנושאים זוגיים מטרידים אותך ולא נותנים לך מנוח. הקשר הזוגי עומד בסימן שאלה ועליות ומורדות תכופים לא מאפשרים לך להירגע.בעיית בריאות קלה תשוב להטריד אותך. התייחסי לכך כאל איתות של הגוף שעליך להקדיש יותר זמן לעצמך, להקפיד על תזונה נכונה ולשמור על מצב רוח טוב. הרגשת הקלה נראית רק לקראת החודש הבא.

דגים

הימים הקרובים יתאפיינו בשאיפה לפרפקציוניזם בכל תחום. חשוב לתת לעצמך קרדיט ולא לשפוט את עצמך לחומרה.הכוכבים משרים אווירה של אי ודאות במישור הזוגי, אבל כדאי לראות את המציאות באור חיובי ולקדם מטרות זוגיות טובות יותר.חופשה, טיול או אפילו מנוחה קצרה בבית ישפיעו פלאים על התחושה הפיזית שלא הייתה בשיאה בשבוע החולף.בקרוב תתקבל הצעה מפתה לביקור בלתי שגרתי במקום רחוק. הסיכויים טובים לנסוע לאחת המדינות בחו"ל.

טלה

העייפות שהצטברה בימים האחרונים מעוררת בך רצון להישאר במיטה. מנוחה קלה לא תזיק.שינויים שמתרחשים בתקופה זו גורמים לך לחשוד כי משהו לא טוב עומד לפגוע בזוגיות. אין סיבה להילחץ, אך כדאי לבחון את הדברים בחכמה.טיול לא שגרתי יכול לספק לך את הצורך העז בשינוי ובחופש. כדאי לנצל את השבת השקטה לשיטוט באינטרנט ולמציאת יעדים מרתקים שעדיין לא טיילת בהם.

שור

הימים הקרובים צפויים להיות מתישים. מצב הרוח הלא נח שתקף אותך מאותת על בואם,  פסק זמן ומנוחה בבית יעזרו לך להיערך לקראתם.חברים קרובים יספרו לך על הצלחות בתחום הרומנטי. הקשבה ופרגון יעודדו אותם להמשיך בקשר ויחזירו לך עצמך את האמון באהבה.זהו הזמן המתאים לתכנן חופשה, הרחק מהעומס שבחיי היום יום, כדאי לשקול לקחת איתך חבר טוב או בן משפחה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1