הורוסקופ יומי 22.9.19 – יום ראשון

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם לראשון!

גדי

דאגות בנוגע לבעיות אישיות של חברים מטרידות אותך ולא נותנות לך מנוחה.זה לא זמן טוב לצאת בלי בני זוג. יש נטייה להיות פתוחים להצעות מבחוץ שעלולות לפגוע בקשר הקיים ולהרוס אותו.סכום כסף שצפוי היה להגיע מתעכב. אין צורך להיכנס ללחץ, הסכום יגיע וייכנס לחשבון הבנק שלך, אבל לא בשבוע הקרוב.זוהי תקופה טובה לרענן את התפקיד שלך כדי לא לשקוע בשגרה שמקשה לך. בקרוב ייפתחו בפניך אפשרויות חדשות לשינוי.דלי                           הימים הקרובים יאפשרו לך לצאת מהשיגרה ולעשות דברים שמזמן תכננת ולא יצאו לפועל. סוף סוף תהיה לך אפשרות לממש חלק מתכניותיך לעתיד.הימים הקרובים פחות טובים לרומנטיקה. אי ודאות משתלטת עליך שוב והמתח מורגש בבית.אלה הם ימים עם אנרגיות חיוביות בכל תחומי החיים, ובעיקר בתחום הפיננסי. גם אם חשבון הבנק לא מחייך אליך נראה כי בקרוב הדברים ישתנו לטובה.ארגון מחדש של מקום העבודה שלך יועיל לשיפור הביצועים.

דגים

עניינים שהטרידו אותך לאחרונה יפתרו מעצמם בקרוב. הזמן הוא התרופה הטובה ביותר לכל בעיה.מערכת יחסים ארוכה תסבול משינויים לרעה. למרות שהקשר מבוסס על הערכה הדדית וכנות, משהו חסר ביחסים וישנה הרגשה של בדידות. פרידה צפויה באופק.השכר הוא אינו הגורם המכריע בעמודת ההכנסות שלך. מקורות נוספים ככל הנראה יספקו לך כסף בזמן הקרוב.זמן טוב להציע עזרה לאנשים שעובדים איתך, ולהראות שלמרות המשימות הרבות המטרות שלכם זהות.

טלה

התקופה הקרובה נעשית רגועה יותר. עכשיו אפשר להקדיש יותר לעצמך.מישהו מנסה להיות אמיץ ולהתחיל איתך. רצוי להתנהג יפה כלפיו. גם אם זה לא נראה לך כרגע, לא כדאי להעליב . אם לא ייצא מהסיפור הזה קשר אהבה, לפחות יהיה קשר ידידות לחיים.אי נוחות תיגרם עקב הוצאות בלתי צפויות. המצב הכספי מפריע מעט, ועדיין ישנם קשיים קטנים הקשורים לרכוש. במהלך החודש הבא הבעיות ילכו ויתגמדו ויאבדו ממשמעותן.

שור

התקופה הקרובה לא תהיה קלה עבורך. מתח ואי שקט ילווה אותה בעקבות שינויים המצפים לך.יותר מדי לחצים מופעלים עליך בזמן האחרון והם עלולים לגרום לבעיות במערכת היחסים שלך. רצוי לנוח ולהירגע, ולצאת לחופשה זוגית. כדי  לשפר את מערכת היחסים שלך.זוהי תקופה מצויינת לרכישה ומכירה של נכסים שבבעלותך מזה זמן רב. התהליך יעבור בהצלחה ובלי שיבושים רבים.הצעה מפתיעה לקידום צפויה לך השבוע.

תאומים

העייפות הקשה שמלווה אותך תיעלם בקרוב וסערות חדשות ייכנסו לחייך.הבלבול שלך בכל הנוגע לתחום הרומנטי משפיע עליך, ואת מתקשה לקבל החלטות בתחום. כדאי לא למהר ולחשוב מה אמיתי ומה אשליה.המצב הכלכלי שלך משתפר מיום ליום. ישנה יכולת לשמור על הכסף ולא לבזבז והנטייה לפזרנות מתמתנת מאד בימים אלה. זה זמן טוב לבחון את התקציב ולבצע שינויים במקומות שצריך.חדשות טובות מעלות את האפשרות לשינוי שרצית במקום עבודתך.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1