הורוסקופ יומי 26.8.19 – יום שני

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם לשני

גדי

זה זמן טוב לארגן מפגש חברתי. ידידים קרובים מביעים עניין להתכנס יחד ולהעלות זיכרונות.קשר רומנטי נמצא במצב יציב, והזוגיות מתנהלת יפה גם בתקופה של שגרה. זה זמן טוב לנשום לרווחה וליהנות מהקשר.התחום הפיננסי מתחיל להתאזן ובימים הקרובים תורגש הקלה, אחרי תקופה מעט מלחיצה ומתוחה.סביבת העבודה שלך משדרת אמפתיה ומאפשרת לך לעבוד במרץ, לשנס מותניים ולהיערך מחדש. האמביציה שלך בתנופה בימים אלה.

דלי

השיגרה שמאפיינת את חייך מתחילה להפריע וליצור בעיות עם הסובבים אותך. חשוב  להיות ספונטנית ולתת לדמיון להתפרע.שינויים שמתרחשים בתקופה זו גורמים לך לחשוד כי משהו לא טוב עומד לפגוע בזוגיות. כדאי לבחון את הדברים בחכמה ולא להתעלם.הלחץ הכלכלי שפקד אותך מתחיל להתמתן בימים הקרובים ואפשר לראות את האור בקצה המנהרה. עם זאת כדאי להמשיך ולעקוב אחר מאזן התקציב.מתח ביחסים שלך עם הממונים עליך משפיע על יכולותיך לתפקד בעבודה. הפסקה יכולה לעזור להתמקד מחדש ולחזור למסלול.

דגים

התקופה הקרובה מביאה עמה מתח, לחץ ועומס בתחומים שונים בחיים. חשוב להקפיד על אף כל אלו על מנוחה ותזונה בריאה.מפת הכוכבים פועלת לטובתך, ומאפשרת לך להתאהב ולהרגיש נאהבת. טוב יהיה לאפשר מרחב למחשבות חיוביות.זמן טוב להתארגן ולחפש מקורות הכנסה נוספים. חשבון הבנק שלך שואב ממך כסף מיותר מריביות גבוהות.הקריירה שלך עומדת בסימן שאלה ושינויים עומדים באויר. זה הזמן לקבל החלטות ולברר אם כדאי לשנות מקום עבודה או לעבור למשרה אחרת במקום הקיים..

טלה

נושאים שהטרידו אותך לאחרונה מתחילים לקבל תשובות ומצב הרוח הכללי שלך משתפר. זה זמן טוב לחפש תחביבים חדשים.חיכוכים בנושאים זוגיים מטרידים אותך ולא נותנים לך מנוח. הקשר הזוגי עומד בסימן שאלה ועליות ומורדות תכופות לא מאפשרים לך להירגע.יש להיזהר מהוצאות גדולות בתקופה הקרובה. ישנה נטייה רבה לבזבוז, למרות שמצבך הכספי לא במיטבו.האווירה במקום העבודה חיובית ויש לך עדיין רצון להשקיע ולהתקדם. פרויקטים מורכבים דורשים תשומת לב מיוחדת.

שור

יש לך נטייה להתעצבן בקלות, שנגרמת מהעומס המוטל עליך. כדאי לקחת פסק זמן ולהירגע אחרת המצב רק יחמיר.הרגשה של שוני בינך לבין הצד השני תשפיע על הקשר ביניכם לרעה. כדאי לנסות ולבחון אותו מחדש ולראות, האם יש מקום לשיפור, או לשינוי כולל.בזמן הקרוב יתקבל טיפ כלכלי חשוב, יש להשתמש בו בחכמה. לא כדאי להתעלם ממנו, הוא בהחלט יכול לעזור.רצוי שלא לקפוא על השמרים ולא לקחת את המחמאות שמורעפות עליך בעבודה כמובן מאליו. דברים עלולים גם להשתנות שלא לטובתך.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1