הורוסקופ יומי 31.8.19 – יום שבת

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ שלכם ליום שבת!

גדי

הימים הקרובים יאפשרו לך לצאת מהשיגרה ולהגשים את חלומך, אחרי התקופה האחרונה בה עסקת בדברים אחרים שגזלו מזמנך.התערבות מבחוץ לא מומלצת ועלולה להחמיר את המצב הזוגי . לא כדאי לשים לב לדעותיהם של אחרים, גם אם הם בני משפחה.זה זמן טוב לדבר עם ספקי השירות שלך ולבדוק האם יש חבילות חדשות או הצעות אטרקטיביות שיקצצו בעלויות שלך וישפרו עועד יותר את מצב חשבון הבנק שלך.נסיעה לא צפויה של חבר קרוב לחו"ל תפגע בתוכניות אחרות לערוך טיול משותף.

דלי

מצב הרוח הכבד שליווה אותך לאחרונה עתיד להשתנות בקרוב.מהפך רגשי שעובר חבר קרוב משפיע עליך, אבל בימים הקרובים שום דבר לא יכול להזיז אותך מהאהבה שלך בבית.מקור הכנסה לא צפוי יביא איתו סכום כסף לא מבוטל. זהו בדיוק הזמן לבזבוזים והנאה, אך תמיד כדאי לשמור קצת בצד לקראת העתיד.סביבת העבודה שלך משדרת אמפתיה וכתוצאה מכך את מתמלאת מרץ לשנס מותניים ולהיערך מחדש. האמביציה שלך בתנופה בימים אלה.

דגים

מפגש עם חבר קרוב עשוי לעורר את האנרגיות ולהחזיר לך את המצב רוח הטוב שנפגע לאחרונה.היכרויות חדשות מגיעות לחיים האישיים שלך אבל זה לא זמן טוב להתקדם עימן רחוק מדי. כדאי להשקיע בקשר הקיים.מפת הכוכבים מצביעה על מגמת שיפור קבועה במצב הפיננסי שלך והדבר משליך על התחושה הכללית. זה הזמן לבחון את שוק ההון.אי ודאות בשבוע הקרוב הקשורה למקומך בהיררכיה במקום העבודה מעכירה מעט את האווירה במשרד. כל זה צפוי להשתנות בקרוב.

טלה

התחום הבינאישי תופס מקום מרכזי בימים הקרובים. מפגש עם אנשים מהעבר יכול להביא ליצירת קשרים חדשים.הרומנטיקה באוויר בימים הקרובים וכל מחווה קטנה מתקבלת אצלך באהבה ובחיוך. מצב הרוח הכללי מצוין.מקורות נוספים יספקו לך כסף בזמן הקרוב.הקריירה שלך עומדת בסימן שאלה ושינויים עומדים באוויר. זה הזמן לקבל החלטות ולברר אם את  רוצה לשנות מקום עבודה או לעבור למשרה אחרת במקום הקיים..תזונה נכונה ופעילות גופנית עוזרות לך להרגיש טוב יותר. התחושה הפיזית מקרינה על מצב הרוח הכללי.

שור

הצורך בשינוי גובר בימים האחרונים. השינוי הזה נחוץ ביותר גם אם הוא יערער את כל שגרת חייך.הזוגיות משתפרת וניכר שינוי לטובה ביחסים. השקעה בפרטים קטנים, פרח או הודעה כתובה רומנטית יכולים לשפר אף יותר ולעשות לשניכם רק טוב.התנהלות לא זהירה עם כספים עלולה לפגוע בך. כדאי להיות זהירה בעיקר בתקופה מתוחה כזו.ימים טובים בכל הנוגע למצב הגופני שלך. הכושר הגופני בשיאו, והגוף מלא באנרגיות חיוביות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1