הורוסקופ יומי 5.9.19 – יום חמישי

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יזרום על מי מנוחות או שצפויים קשיים? ההורוסקופ שלכם ליום חמישי!

גדי

בימים הקרובים תתמתן תחושת העייפות כתוצאה מחידוש מאגר האנרגיות שלך. המרץ והכוחות שבים ונראה כי שום דבר לא יעמוד בדרכך להצלחה.אדם שחשוב לך יחזור לחייך בהפתעה ויגרום לך עונג. הכוכבים מעידים על קשר רומנטי עשוי להתחיל, יחד עם זאת כדאי להיות בטוחים לפני שמסכנים ידידות רבת שנים.התקופה הקרובה יציבה יחסית מבחינה כלכלית אבל צריך לשמור על הכיס.הקריירה שלך נראית מבטיחה אבל גובה מחיר כבד. השקעת שעות נוספות היא בלתי נמנעת בזמן הקרוב.

דלי

סדר חדש בבית יכול להכניס אנרגיות חדשות שיאפשרו לך להיות פתוחה לשינויים שעומדים להגיע אל חייך.הרגשות שלך היטלטלו לאחרונה והימים הקרובים עומדים לסייע לך לצאת מהמשבר הזוגי ואולי גם להפיק ממנו תוצאה חיובית.המצב הכלכלי שלך לא טוב, ויתכן שיתקבל טלפון ממנהל הבנק. רצוי לעשות סדר בתקציב המשפחה ולראות איפה אפשר לחסוך.העלאה במשכורת נראית אפשרית אבל זה לא זמן טוב לבדוק את העניין. רצוי לחכות מספר ימים ולוודא שאין דברים אחרים שמטרידים את הממונים עליך.

דגים

התקופה הקרובה מתאפיינת בהתחדשות הן מהבחינה הפיזית והן מהבחינה הנפשית. הלך הרוח משתפר ואנרגיה חדשה נכנסת לחייך.הימים הקרובים פחות טובים לרומנטיקה. אי ודאות משתלטת עליך שוב והמתח מורגש בבית. תוכלי לעבור את המשבר אם תתרחקי מעט מבן הזוג.ימים עם קושי כלכלי בפתח. בימים הקרובים תאלצי לצמצם בהוצאות ולהימנע מקניות שאינן דחופות.מתח שורר בינך לבין הממונים עליך. הימים הקרובים לא קלים וכדאי להוריד פרופיל, בעיקר לקראת סוף השבוע.

טלה

משברים שהיו לאחרונה נפתרים ונעלמים והתקופה הבאה מתחילה טוב יותר.הקשר הזוגי עומד במקום טוב ובטוח. ימים של ודאות מציפים אותך וגורמים לך להרגיש טוב, אם כי עדיף להיזהר מהתייחסות חסרת הערכה אל השגרה. שום דבר אינו מובן מאיליו בקשר הזוגי שלך.בימים הקרובים תורגש הקלה בכל הנוגע למצב הפיננסי שלך. עדיין יש להמשיך ולעקוב אחר תזרים המזומנים.הקריירה שלך הולכת ומתפתחת והשבוע הוא זמן טוב להגלות יוזמה ולהעלות רעיונות חדשים שיתרמו לעניין שלך עבודה, ובהמשך למעמדך ולשכרך.

שור

השבועות הקרובים יתאפיינו במתחים, ובמחשבות לגבי העתיד. תכניות רבות עומדות על הפרק, ויש לך תחושה שהזמן אוזל והדברים עדיין לא מראים סימן לכך שהם מגיעים לסיומם. יש לחכות בסבלנות, נראה שהדברים יתחילו להסתדר לקראת סוף החודש הבא.מישהו מנסה מאד לחזר אחריך. רצוי להתנהג יפה כלפיו. אם לא תפתח קשר אהבה, עומדת להתפתח חברות אימצה לכל החיים.מצבך הפיננסי לא ברור, אך הכוכבים צופים כי הוא יחל להשתפר תוך מספר ימים.האינטרנט מלא בהצעות עבודה וחלקן קוסמות לך. הלחץ במקום העבודה הביא אותך לחיפושים בחוץ

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1