הורוסקופ למחר

להורוסקופ של היום לחצו כאן

רוצים לדעת מה צופן לכם מחר בכוכבים כבר מעכשיו? תחזית אסטרולוגית במיוחד למחר עולה ומעודכנת כאן מידי יום באתר שמועה בידור בעמוד הורוסקופ למחר! ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

גדי

היומיים וחצי הקרובים מתאימים לשיחה בארבע עיניים, וליבון עניינים עם אדם מסוים. מעבר הירח למזל דגים, יאיץ את קצב ההתרחשויות וגם את פעילותכם התקשורתית והמחשבתית, אולם יכול להגביר את חוסר השקט, לעורר חוסר יציבות ולעודד קצב התרחשויות לא שגרתי ביומיים הקרובים. אמנם, יהיה לכם קל יותר להשיג את המידע שנדרש לכם, אך מצד שני, התקשורת יכולה להיות רגשית מדי ואתם עשויים לאבד את האובייקטיביות שלכם ולקבל בסופו של דבר תמונת מצב או החלטות שגויות.

 

דלי

מעבר הירח למזל דגים ליומיים וחצי הקרובים ולבית הכספים שלכם, יכול להפוך אתכם לעקשנים, חומרניים, חשדניים או בזבזניים יותר, או לעורר בכם תשוקה ולהפוך את הלילות הקרובים לסוערים ביותר. ביומיים אלו יתכנו גם הצעות או הזדמנויות מעניינות, לכן הפגינו ערנות ופעלו בזהירות. מצד שני, מיקום הירח ביחס לשאר הכוכבים עלול גם לעורר ויכוחים ומחלוקת בענייני כספים, לכן אין זה הזמן המתאים לדון בכך עם אחרים.

דגים

הירח שעובר למזלכם ימלא אתכם באנרגיה רבה שתדרבן אתכם להוכיח את עצמכם ואת הרצון להגיע להישגים משמעותיים וזהו בהחלט גם הזמן המתאים להגביר את התחרותיות ביוזמה מקורית משלכם. מאחר שיהיה לכם קל  לבטא את עצמכם ואת רגשותיכם נצלו יומיים אלו כדי לשוחח עם הצד השני על נושאים אישיים, אך היזהרו שהצדדים האגרסיביים שבכם לא יתעוררו ויעודדו בכם דווקא, יהירות, חוסר סבלנות או רגישות לסובבים.

 

טלה

למרות הירידה האנרגטית שתלווה אתכם ביומיים הקרובים וחצי בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, אתם עדיין בתקופה דיי חיובית ואופטימית, אך יתכן שתצטרכו להוריד קצת את הקצב ביומיים אלו, בגלל שאתם שלא תהיו במלוא הכושר והערנות.  מומלץ שתתרכזו במשימות הדחופות והחשובות תחילה. לעומת זאת תוכלו לנצל את הרגישות שגוברת כדי לעזור, לייעץ לאחרים ובעיקר כדי לשוחח בערב, עם בני הזוג, בנושאים אישיים, רגשיים ואינטימיים.

שור

היומיים וחצי הקרובים עשויים לעורר את הצד היצירתי שבכם והשתתפות באירועים שונים, עשויה להביא הזדמנויות להיחשף למידע מעניין וליצירת קשרים חדשים. מעבר הירח לבית החברים יעורר ברובכם ספונטניות, סקרנות, פתיחות וצורך בחידושים וריגושים, עצמאות ולפעמים גם יהירות או מרדנות. הימצאות השמש בבית החשיבה והתקשורת, יגביר את קצב הדברים, יסייע לכם להתבטא ולשכנע אולם, ייתכנו גם הפתעות, קטיעות וחוסר רציפות.

 

 תאומים

העומס והלחצים יגברו ביומיים הקרובים בעקבות מעברו של הירח לבית הקריירה והתדמית ורצוי שתיקחו יותר אחריות על עצמכם ותפגינו חריצות, רצינות, נחישות ומיקוד במטלות ובמטרות שלכם. השילוב בין מיקום הירח למיקומו של מרס הנמרץ בבית העבודה, יעניקו לכם המון כוח להזיז דברים אולם גם יכול לגרום לכם להיות נוקשים מהרגיל. על כן מומלץ שתבחרו המטלות בהם אין לכם צורך להתחכך עם הזולת. בכול מקרה גלו יותר איפוק ודיפלומטיה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1