הורוסקופ למחר

סרטן

מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת, יגביר את סקרנותכם ואת כושר התפיסה וההבנה, מה שעשוי לסייע ללמידה ולהתייעצות. הימים הקרובים יעודדו רבים מכם לחפש תעסוקה מעניינת ואולי יתרחשו גם היכרויות עם אנשים או נושאים מעניינים. עם זאת ייתכן שתאלצו לעסוק בכמה נושאים בו זמנית, כדי לעמוד בעומס, מה שעלול לעודד גם פיזור נפש, אך הכי חשוב שלא תבזבזו את זמנכם בפטפוטי סרק ותגבירו את הזהירות במהלך הנהיגה.

 

אריה

מאחר שביומיים וחצי הקרובים הירח יתארח בבית הכספים, הרי שעניינים מעשיים ופיננסים ובכלל זה השקעות, קניות ורכישות, יעסיקו אתכם יותר.  גם היום הזה יכול להיות מוצלח לניוד כספים ואם יש צורך התייעצו במומחי- השקעות או עם חברים. אולם מאחר שהתלהבותכם עשויה לסחוף אתכם גם לבזבוזים מיותרים, מומלץ שתפגינו יותר שליטה עצמית ומומלץ שתדחו בינתיים רכישות שאינן דחופות.

בתולה

המרץ וההתלהבות חוזרים אליכם בעקבות מעבר הירח למזלכם ולכן, ביומיים וחצי הקרובים תחושו מחוזקים ומלאי אנרגיה ויהיה לכם קל יותר לקדם את ענייניכם. כדאי שתנצלו את משאבי האנרגיה המתחדשת גם כדי לעזור ולדאוג לסובבים, זה יביא תועלת כלשהי גם לכם, הרבה מעבר למה שזה נראה לכם ברגע זה. מומלץ, שתקדישו את הערבים הקרובים לאנשים שאתם הכי אוהבים, רצוי שתהיו גם ספונטניים, מקוריים ויצירתיים.

 

מאזניים

נראה שהגיע הזמן להוריד קצת את הקצב ולשוב להטעין את המצברים הפיזיים והנפשיים שהתרוקנו. האנרגיה הנמרצת שליוותה אתכם בימים האחרונים תחלש היום בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש, מיקום  שמגביר את הרגישות, את הקושי להתמקד, מערפל את תמונת המצב או מחליש פיזית. על כן ביומיים וחצי הקרובים ייתכנו שיבושים ועיכובים ואין זה זמן מוצלח להתחלות וליוזמות חדשות, או לקבלת החלטות חדשות ועדיף שתתרכזו בתחילה במשימות הדחופות והעיקריות שלפניכם.

עקרב

קרוב לוודאי שביומיים הקרובים סקרנותכם תגבר ואתם תחושו צורך להחצין את הצדדים הייחודים שבכם. בעקבות מעבר הירח לבית החברים, אתם תהיו הרבה יותר קלילים, משעשעים, חברותיים ופתוחים להיכרויות חדשות, ויהיה לכם קל לזכות בדרך כלל גם באהדת הסובבים. לכן פנו מזמנכם ונצלו את הערבים הקרובים כדי לשנות את השגרה וליהנות מבילוי ומהשתתפות באירועים שונים שמתרחשים בעיר, אולי יתמזל מזלכם ותכירו אנשים מעניינים.

קשת

סדרי העדיפות משתנים, בעקבות מעבר הירח לבית הקריירה ולכן ביומיים וחצי הקרובים ענייני העבודה יודגשו, עקשנותכם ונחישותכם יגברו ותוכלו להפגין את היכולת שלכם לחשוב בגדול ולראות כמה מהלכים קדימה. שמירה על שליטה עצמית, דיפלומטיות והפגנת בגרות, יעוררו יותר הערכה כלפיכם, ובוודאי ימנעו מכם חיכוכים מיותרים עם הסובבים. זהו גם יום מוצלח לעסקים, לביקורת ספרים ומעבר על חשבונות שונים, יתכן שתגלו טעויות או שמגיע לכם החזר כספי.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא