הורוסקופ למחר

סרטן

זה הזמן להיפתח לרעיונות חדשים ומקוריים ולהסתכל אל עבר העתיד, או לחשוב על התפתחות ואולי גם על לימודי המשך, קורסים ונסיעות לחו"ל. הדמיון שלכם פורה כעת, ואתם עשויים להעלות רעיונות מעניינים, בעקבות ריכוז הכוכבים בבית החשיבה, התקשורת והניידות שממוקמים מול הירח המלא בבית הרחבת האופקים מגביר את צורך שלכם בחופש ובהרפתקאות. הירח המלא מאיר את הבית הקשור לתפיסות עולם ולהרחבת אופקים, לכן גם בשבועיים הקרובים, תוכלו ליהנות משיחות ומפגשים אינטלקטואלים, בהחלפת דעות ובליבון רעיונות שונים החולפים בראשכם.

 

אריה

חג הסוכות יחל בכח רגשי מוגבר שיכול להיות מנותב לגיוון חיי האהבה או להוצאת כספים כפיצוי על החסכים הרגשיים. הקשר שלכם עם החברים יכול לתרום משהו חשוב מאוד לחייכם וכדאי להיפתח למעגלים חברתיים חדשים ושונים מאלה שהכרתם עד כה.  תחום ההשקעות או ענייני קניין שמשותף לכם ולאחרים יהיו פעילים יותר בזמן הקרוב, בעקבות "הירח המלא" שמאיר היום את הבית שקשור לכוח ושליטה, סקס ורכוש, כספים והשקעות. אולם יתכנו קונפליקטים, בעיקר עם בן/בת הזוג בגלל הצורך שלכם להיות בשליטה ובקרה על התחום הכספי, אלה יגרמו למאבק ואפילו לצורך להגיד את "המילה האחרונה".

בתולה

היום הזה בהחלט מתאים לסידורים הנחוצים לערב החג. אולם נצלו את החג לטיפוח הזוגיות בחייכם. הניחו את הבעיות היומיומית בצד והפגינו את רגישותכם ואהבתכם בדרך שונה, יצירתית ומיוחדת. הירח המלא שאיר הערב את הציר הקשור ליחסים ולזוגיות יכול לחדד את הניגוד בין הצרכים הזוגיים מול הצרכים האישיים שלכם. לכן נצלו את היכולת הדיפלומטית שלכם לקידום מטרותיכם בעיקר בתחום הזוגיות ובעבודה. במהלך השבועיים הקרובים תחושו בעוצמה רגשית מוגברת וגם בצורך, בעיקר כשמדובר בפנויים ובפנויות, להתחייב בקשר קיים או למצוא קשר מחייב יותר

 

מאזניים

רצוי שתפגינו הערב יותר רגישות ובעיקר במקום ביקורתיות תפעלו ותעזרו יותר למען אחרים. הירח המלא מאיר את הציר הקשור לעבודה, בריאות, עזרה לזולת ואויבים נסתרים ולכן בשבועיים הקרובים כדאי ללכת לבדיקה כללית תקופתית, לחוש ולבדוק האם מישהו פועל נגדכם מאחורי הקלעים, להתמקד במשימות שלכם בעבודה ולעשותם בצורה יסודית ומושלמת עד כמה שאפשר.

עקרב

חג הסוכות יחל במצב רוח נפלא שמתאים לשלל פעילויות, כדאי להשתתף וליזום מפגשים ואירועים חברתיים בהם תוכלו ליחצ"ן את עצמכם, להכיר אנשים ורעיונות חדשים ואולי להיתקל באהבת חייכם. הירח המלא מאיר את הציר הקשור לאהבה, יצירתיות, פרסום, ייחודיות, חברה וילדים. לכן בשבועיים הקרובים כדאי להתמקד יותר בנושאים אלו. לפנויים ולפנויות ישנן יותר הזדמנויות להיכרויות, ולילידי המזל שרוצים להרחיב את המשפחה זהו הזמן הטוב ביותר לכך.

קשת

חג הסוכות יחל ביום שנהדר לבילוי משפחתי, בסוכה שלכם או אצל חברים קרובים. הלחץ עליכם גובר בעקבות הירח המלא שמאיר את הציר הקשור למשפחה, מגורים, קריירה וגם התדמית הציבורית. לכן בשבועיים הקרובים יתחדדו אצלכם נושאים אלו, וכנראה יהיה צורך בקבלת החלטות חשובות בצורה ברורה ואחראית, מומלץ להתייעץ עם אנשים קרובים אך גם להקשיב לתחושות הבטן שלכם.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא