הורוסקופ יומי 28.09.2020 – יום שני – יום כיפור – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני ויום כיפור!

 

גדי

ייתכן ששיוט הירח בבית הכספים, יעורר בכם היום מחשבות על מצבכם החומרי, או אולי רגשות אשם על שהגזמתם השנה בבזבוזים. אולם מצב הרוח ישתנה לקליל ואנרגטי יותר בעקבות מעבר הירח בסביבות 18:30 לבית החשיבה והתקשורת, וכדאי שתנצלו זאת לאחר תום הצום למפגש בעל אופי חברתי.

 

דלי

שיוט הירח במזלכם משפר את רמת האנרגיה והיכולת שלכם להתמודד היום עם הצום. אולם מעבר הירח בסביבות 18:30 לגזרה החומרית, יכול לגרום לכם לחוש צורך לצאת לסיבוב קניות בתום הצום, אם תמצאו מקום פתוח.

דגים

מיקום הירח גורם לירידת אנרגיות שיכולה להקשות עליכם את הצום, אולם זה גם יעודד עריכת חשבון נפש עמוק וייתכן שאף תקבלו תובנות חשובות, שיעזרו לכם להבין את המתרחש.. בכול אופן, שיפור ניכר יורגש אצלכם בסביבות  18:30 וזאת בעקבות מעבר הירח למזלכם. הדבר יסייע לכם להתאושש מהצום בצורה טובה וייתכן שתחושו צורך לעשות משהו שונה אחרי הצום.

 

טלה

יום כיפור הזה מתאים מעבר לצום ולתפילות גם למפגש חברתי לא שגרתי. ייתכן שהושטת עזרה למישהו, תחזק את הקשר עם אותו אדם וגם יביא לרווח מסוים שלא ציפתם עם כי לא במובן החומרי דווקא. מעבר הירח בסביבות 18:30 לבית מצולות הנפש, מעולה להתחברות לרבדים הנפשיים הפנימיים, לחשבון נפש ולתפילה, הדבר יסייע לכם לזיכוך הנפש וגם להתנקות מכל הזיכרונות והמחשבות השליליות.

שור

אתם עדיין קצת לחוצים היום אבל מעבר הירח בסביבות 18:30 לגזרה החברתית, ישפר את מצב הרוח ואולי זה יזמן לכם מפגשים אקראיים ומרגשים. בכול מקרה מוצאי יום הכיפורים מומלץ למפגש חרתי קליל.

 

 תאומים

אתם זקוקים היום לריגושים אבל תנסו להסתפק בהרחבת אופקיכם בקריאה ובדרכים אחרות כמו נסיעה על אופניים או קורקינט. מעבר הירח בסביבות 18:30 לבית הקריירה, איננו מיקום שיכול לעזור או לסייע לכם היום, עם זאת זה יכול להגביר את העיקשות והקשיחות  והקושי להתגמש.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1