הורוסקופ יומי 29.09.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

אתם סקרנים מאוד היום וזקוקים לגירויים שכליים, ולפעילות תקשורתית ענפה ותתכן נטייה להרפתקנות. הירח המשייט בבית התקשורת מצוין לתלמידים שביניכם, לכן זהו יום מבורך ללמידה. כמו כן רצוי שתנצלו את היום למפגשים שיפרו אתכם מבחינה רעיונית, התייעצו עם חבר, או צפו בהרצאה מרתקת או בסרט מעניין.

 

דלי

הירח שמשייט בבית הכספים מחבר אתכם שוב לעולם החומר הארצי וזה הזמן לקבלת החלטות מעשיות, בשיקול דעת קר וזהיר. בעיקר כדאי להיות בררניים, מאופקים וזהירים יותר בכל הקשור להוצאותיכם, במיוחד אם אתם רוצים לרכוש דבר מה יקר, זאת מכיוון שהגורם הרגשי עשוי להיות חלק לא מבוטל בשיקוליכם.

דגים

הירח שמשייט גם היום במזלכם ממשיך לעורר את המרץ ולהגביר את המוטיבציה שלכם. למעשה האווירה סביבכם משתפרת, אנשים מגיבים בצורה חיובית להצעותיכם ודעותיכם וזה יעודד אתכם להמשיך לפעול במרץ לקידום תכניותיכם ואף ליזום דברים נוספים. נצלו את זה שאתם בתקופה בה אתם יכולים לחשוף את רעיונותיכם ולשכנע וגלו יותר פתיחות לטרנדים חדשניים.

 

טלה

הירח שמשייט במזל דגים ובבית כוחות הנפש והפעילות מאחורי הקלעים שלכם עשוי לבלבל ולגרום לכם להתעייף במהירות וגם לעורר בכם תחושת ריחוק וניתוק ממה שמתרחש סביבכם. עם זאת, זהו יום מוצלח להפגנת יצירתיות, לביטוי רגשי ועשיית מחווה נדיבה למישהו, וגם יום מבורך להתנדבות ומתן עזרה אחרים.

שור

יום די אנרגטי שמצוין לקדום עצמכם ורעיונותיכם, לפעילות חברתית, להשתתפות באירועים, יצירת קשרים, להשגת מידע ולקבלת תשומת לב רבה מהסובבים וזהו גם יום מצוין לצאת לדרך חדשה ועצמאית. כדאי שתנצלו את מיקום הכוכבים גם כדי להביט קדימה, לכן הקדישו מחשבה לתכנון עתידכם.

 

 תאומים

יום עמוס, דחוס ולחוץ לפניכם ולכן יש חשיבות למימד הזמן וליכולת לקבל החלטות נכונות במהירות, בעיקר בנוסח כן/ לא, שחור/לבן. הירח שמשייט היום במזל דגים מעורר את גזרת הקריירה והתדמית הציבורית, דבר שמפנה אליכם תשומת לב רבה, לכן מצפים מכם להפגין יותר רצינות, שליטה עצמית ויכולת ניהול. ייתכן שאף תחושו שאתם יכולים ואפילו צריכים לשמש דוגמא לאחרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1