הורוסקופ יומי 30.09.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

עוד יום דינמי, עמוס בעשייה, מחשבות ובתקשורת בעקבות שיוט הירח בבית החשיבה והתקשורת. למרות שחוסר השקט ימשיך ללוות אתכם גם היום, זה בהחלט יכול להיות יום מוצלח למציאת מידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה. כדאי שתפגינו היום יותר פתיחות ותקשיבו לדברי אחרים, בעיקר לאנשים בעלי ניסיון חיים עשיר, כיוון שאלה עשויים להעשיר אתכם בעצות ובתובנות חשובות היום.

 

דלי

הירח שמשייט היום בבית הכספים שלכם, מעודד התעסקות בנושאים חומריים, וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. כדאי לנצל את שעות הערב כדי לשוחח עם בני הזוג ולקבל החלטות משותפות בקשר לסדרי העדיפות להוצאת הכספים גם בהקשר לחג סוכות שבפתח.

דגים

הירח שעדיין במזלכם ממשיך למלא אתכם באנרגיה מחזקת. נצלו את האנרגיה הגבוהה יחסית היום כדי להמשיך לקדם את המטלות וההכנות לחג הסוכות והציעו את עזרתכם גם לחברים ולבני המשפחה. מכיוון שהירח במזלכם מאפשר לכם להיות במרכז ולזכות במרב החשיפה וזה עוד יום מצוין כדי לגוון ולטפח את חיי האהבה שלכם.

 

טלה

האנרגיות הפיזיות שלכם ממשיכות לרדת ומאחר שתהיו פחות מרוכזים ותתעייפו מהר, מומלץ שלא תקבלו היום החלטות חשובות ולא תתכננו לעצמכם יותר מדי פעילויות, מכיוון שהן עלולות להשתנות וממילא לא יישאר לכם מספיק האנרגיה לממש את כולן. עם זאת, כדאי להכין תכניות לסוף השבוע החגיגי, כדי שתוכלו לנצל טוב יותר את הירח המלא שיאיר מחר במזלכם.  אולם ייתכן שבשל הסגר שנפל עלינו, תתקשו לנצל את מלוא הפוטנציאל שלל אנרגיה זו.

שור

הירח ממשיך היום במסעו בבית החברתי, מה שנותן לכם יכולת מצוינת להתבלט, להשתלב ולהתחבר בקלות לאנשים סביבכם. נצלו את שעות הערב כדי לפרוק את המתחים שצברתם במהלך השבוע באיזו פעילות מעניינת, אולם לא מומלץ לקבוע תכניות להמשך השבוע וזאת מכיוון שהאנרגיה שממלאת אתכם היום תרד לה מחר וזה בהחלט ישפיע על תוכניותיכם.

 

 תאומים

האמביציה שלכם מאוד גבוהה היום והיא תסייע לכם לקדם את מה שלא הספקתם אתמול, זהו יום שיכול להביא לכם הישגים יפים ושעשוי לתרום רבות לשיפור מעמדכם ואף להיות חלק חשוב בקידומכם בעתיד הקרוב. על כן חשוב שתפגינו יוזמה, ביטחון עצמי ואיפוק, לצד חשיבה נבונה, מעשית ויצירתית ותראו הצלחה במעשי ידיכם היום. במקביל התחילו להכין תכניות להמשך השבוע שנראה מיוחד ומהנה מהרגיל.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1