הורוסקופ יומי 01.10.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

הרגישות חוזרת וסוגיות משפחתיות או ענייני המגורים יצופו בימים הקרובים מחדש וידרשו מכם התייחסות מיוחדת. אגב, מיקום הירח עשוי בימים אלה להגביר את תאבונכם ואף לעורר את היצירתיות שלכם בהכנת תבשילים לסוף השבוע החגיגי שבפתח. למעשה, מיקום השמש בבית הקריירה והתדמית, מציין שאוקטובר הוא חודש עמוס ולחוץ עבורכם, דבר שיציב בפניכם אתגרים, אולם אתם בהחלט יכולים לעמוד בהם ואף להצליח לשפר את מעמדכם, בעיקר אם תפגינו יותר רצינות ומיקוד במשימות שלפניכם.

 

דלי

אתם תהיו הרבה יותר אנרגטיים ביומיים וחצי הקרובים והחשיבה שלכם תהפוך למהירה וליצירתית יותר ואתם עשויים לבלות חלק ניכר מזמנכם באינטרנט או בשיחות בטלפון. אם תפגינו ערנות,  תוכלו אולי לזהות הזדמנויות מיוחדות, או לעלות רעיונות מבריקים. למעשה, אוקטובר הוא חודש די חביב וידידותי, תקופה מצוינת להרחבת הידע, הזמן להיפתח לרעיונות חדשים ומקוריים, לשינוי תפיסת עולמכם וליציאה לקורסים והשתלמויות. זהו גם זמן מוצלח לנסיעה וליצירת קשרים בחו"ל או לאירוח אורחים שהגיעו ממרחקים.

דגים

ייתכן שתעברו באוקטובר סוג של תהליך פסיכולוגי- רגשי עמוק, אולם לקראת סוף החודש אתם תעברו לתקופה חיובית, קלילה ואופטימית יותר. ענייני כספים, רכישות, השקעות, גיוס כספים ומאזן תשלומים, יהפכו לרובכם לנושא המרכזי בחודש אוקטובר. מכיוון שפעילותכם הפיננסית עשויה להתרחב החודש, כדאי שתפגינו ערנות למידע שחולף סביבכם. אולם גם אם יראה לכם שזיהיתם הזדמנות מוצלחת לעסקה, כדאי לשקול את הדברים ולהצליב את המידע עם מקורות נוספים, וכלל רצוי שתפגינו יותר שיקול דעת בהוצאת הכספים.

 

טלה

חזרת הירח למזלכם, תמלא אתכם ביומיים וחצי הקרובים באנרגיה רבה ויוזמת. על כן זהו יום מצוין לדחיפת הנושאים שהכי חשובים לכם, לסגירת פיגורים, להתחלה חדשה, לשיפור היחסים עם הסובבים, ליצירת קשרים, לבילוי עם חברים וליוזמה רומנטית לא שגרתית. במקביל, פריסת הכוכבים במפת השמיים של מזלכם מראה שענייני אהבה יקבלו דגש מוגבר בחודשיים הקרובים.  השמש שתשייט בשלושת השבועות הקרובים בבית הזוגיות. תעודד אתכם להתגמש, לגלות יותר סלחנות ודיפלומטיות ולנקוט בצעדים שישפרו את היחסים בבית ובעבודה. לפנויים ולפנויות שבניכם, קיים סיכוי טוב יותר להתחלת קשר

שור

אחרי כמה ימים שהיו לכם הזדמנויות להיות במרכז העניינים, הרי שבעקבות מעבר הירח למזל טלה, הגיע הזמן לעבור קצת אל מאחורי הקלעים ולנוח. לכן ייתכן שתהיו היום הרבה יותר מבולבלים, מפוזרים ורגישים וייתכנו גם שיבושי תכניות שלא באשמתכם. על כן מומלץ שתתאמצו פחות ותתאימו את תכניותיכם ליכולת ולקצב האישי שלכם, ואל תתחייבו על תכניות לערב או לסוף השבוע. במקביל, נראה שנושא העבודה וענייני בריאות מונעת, יהפכו לעניין המרכזי באוקטובר. חודש זה דורש מכם להיות יותר מתוכננים, ממוקדים, מעשיים ומאופקים. עם זאת, זהו גם זמן מוצלח להרשמה למכון כושר, לטיפול לקוסמטי וגם לקידום משימות העבודה באווירה נעימה והרמונית. כמו כן, שימרו על צנעה, אל תנסו להתבלט, אל תשתפו אחרים במידע, פשוט אל תבטחו באף אחד.

 

 תאומים

מעבר הירח לבית החברים, יגרום לכם בימים וחצי הקרובים להיות הרבה יותר קלילים, משעשעים, ידידותיים ופתוחים להיכרויות  בימים אלה, עשויות להתעורר בכם מחשבות על עתידכם, או שיהיה לכם צורך בפעילות שונה מהפעילות היומיומית הרגילה. על כן מומלץ שתהיו קלילים, חברותיים וספונטניים יותר. במקביל, מיקום השמש בבית ההנאות ומרס הנמרץ בגזרה החברתית יהפכו אתכם החודש לנמרצים, יצירתיים וידידותיים יותר. זהו מסוג החודשים שיכול להביא לחייכם חידושים ושינויים מרעננים, או דרמתיים, לצד הזדמנויות חדשות, הזמנות מפתיעות לאירועים והיכרויות מרגשות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1