הורוסקופ יומי 02.10.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

היום מתאים לבילוי משפחתי, אירוח ביתי או התארחות אצל חברים קרובים. הלחץ עליכם גובר בעקבות הירח המלא שמאיר את הציר הקשור למשפחה, מגורים, קריירה וגם התדמית הציבורית. לכן בשבועיים הקרובים יתחדדו אצלכם נושאים אלו, וכנראה יהיה צורך בקבלת החלטות חשובות בצורה ברורה ואחראית, מומלץ להתייעץ עם אנשים קרובים אך גם להקשיב לתחושות הבטן שלכם.

 

דלי

ערב החג מתאים לנסיעות, למפגשים סלונים, החלפת דעות ויציאה לאירועים תרבותיים כסרטים והצגות. אך הקפידו היום יותר בכללי הזהירות ובחוקי התנועה. יתכן שאתם מתלבטים כעת בין כמה נושאים וקשה לכם לבחור ביניהם, אולי בגלל הפחד להחמיץ משהו. הירח המלא מאיר היום את ציר החשיבה, התקשורת, והסקרנות ולכן בשבועיים הקרובים עשויות לעלות על הפרק מחשבות על יציאה ללימודים או נסיעה לחו"ל.

דגים

מיקום הכוכבים ממקדים אתכם היום, בעולמכם הרגשי ובענייני כספים, אך כדאי להימנע מקיצוניות והגזמה. הירח המלא מאיר את בית הכספים והערכים החומריים שלכם, והדבר עשוי לגרום לכם לפדות בשבועיים הקרובים, תכניות חיסכון והשקעות שונות כדי לממן מסע קניות ורכישות. אולם הדבר כלל אינו מומלץ. מצד שני יתכן שזה יפעל דווקא הפוך ויגרום לכם לחפש אפיקי השקעה וחיסכון חדשים.

 

טלה

"הירח המלא" יתארח בערב החג במזלכם. מיקום הירח יתרום לשיפור מצב הרוח, לחיזוק הביטחון העצמי ולאנרגטיות הרבה שתחוו היום. הירח המלא מאיר למעשה את הבית הקשור ל"אני" שלכם ואילו השמש נמצאת ממול בבית שמזוהה עם זוגיות ושותפויות, לכן ייתכן שיתעוררו כעת בעיות של אגו שעלולות לעורר עימות חריף עם בני זוג או שותפים. עם זאת, זהו בהחלט לילה נפלא ליוזמות ולהתחלות חדשות.

שור

הירח המלא שיאיר הלילה את בית החולשות ותת המודע, הבית שמייצג את החולשות, הדחקות ואויבים נסתרים, על כן  ייתכנו היום נסיבות חיצוניות, שאינן תלויות בכם שיכולות לשבש את תכניותיכם. ככלל, ערב החג מתאים בעיקר למנוחה ולבילוי באווירה ביתית עם אנשים קרובים. שימו לב לדברים המתרחשים מתחת לפני השטח ומאחורי הקלעים, יתכן שמישהו פועל שם נגדיכם. כמו כן, בשבועיים אלו תתכן לפעמים תחושת קורבן או הקרבה כלשהי, אולם התנדבות ועזרה לאחרים דווקא ישפרו את הרגשתכם.

 

 תאומים

זהו ערב החג חברתי ורומנטי למדי וכדאי ליזום או לקחת היום חלק בפעילויות חברתיות מגוונות. בעקבות, הירח המלא שמאיר היום את הבית הקשור לחברים, חברות גדולות והשאיפות לעתיד, אתם עשויים להשפיע על רבים ואף לזכות בפופולריות רבה. בשבועיים הקרובים ייתכנו יותר פגישות עם נציגי חברות אחרות. זה הזמן להיפתח למעגלים חברתיים חדשים ולכן אל תוותרו על אף מפגש חברתי או מקצועי. מאידך, יתכנו גם הפתעות ומצבים שקשה לצפות אותם מראש. מאידך,  לפנויים שביניכם זה עשוי להיות זמן מצוין להיכרויות רומנטיות, אם כי יתכן אולי, עימות וקצר תקשורתי שעלול לגרום דווקא לניתוק או צינון קשר עם גורם מסוים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1