הורוסקופ יומי 03.10.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

בעקבות מעברה של ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הרחבת האופקים, זו עשויה להיות תחילתה של תקופה מצוינת לחיזוק ולקשירת קשרים חדשים עם אנשים וגורמים שונים, במהלך קורסים, השתלמויות נסיעות, טיולים ובעיקר עם חו"ל. השלושה וחצי שבועות הקרובים הם הזמן לשנות את הגישה שלכם לאהבה ואם אתם פנויים מקשר יתכן שתיפתחו למערכת יחסים שונה ופתוחה יותר.

 

דלי

 מעברה של ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל בתולה, תגביר את תשוקתכם לכוח, השפעה וכסף. לכן נראה שבשלושה וחצי שבועות הקרובים יהיה לכם קל יותר להשיג כסף ממקורות חיצוניים (הלוואה וכדומה) ויתכן שתחושו צורך להשקיע במוצרי אופנה, אמנות ויופי. עוצמת הרגשות שגוברת תגביר את התשוקה החומרית, הפיזית ולפעמים גם את החשדנות ולכן קשר אהבה או שותפות שיתחילו בתקופה זו יכולים להיות אינטנסיביים, או תובעניים אך לבטח ישפיעו עמוקות על חייכם.

דגים

זו תחילתה של תקופה נחמדה שמוצלחת בדרך כלל, להיכרויות, למשא ומתן, יצירת שותפויות ולגישור ופתרון בעיות שונות בחיי הזוגיות וביחסים קרובים. מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הזוגיות והשותפויות שבמזל בתולה, מעורר בדרך כלל את הצורך בשיתוף פעולה הרמוני ובפיוס, אם כי לפעמים תיתכן גם רכושנות יתר כלפי בני הזוג ותחושת קנאה. לפנויים ולפנויות – זהו בהחלט הזמן לצאת יותר לפגישות היכרות או לקבל החלטה לגבי העמקת הקשר הקיים.

 

טלה

מעברה של ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית הבריאות והעבודה שלכם, יעודד אתכם להכניס סדר לחייכם ולשפר את העיצוב של מקום עבודתכם וגם להשקיע בשיפור היחסים שם. בשלושה וחצי שבועות הקרובים יהיה לכם קל יותר ליצור קשרים מקצועיים חדשים ולפנויים ולפנויות שבניכם תתכן אפילו התאהבות במישהו ממקום העבודה. כדאי שבמקביל תקדישו בתקופה הקרובה יותר תשומת לב לנושאי הבריאות השונים. זה בהחלט הזמן שמתאים להפסיק לעשן, להתחיל בדיאטה, או להתחיל באימוני כושר.

שור

מעבר ונוס, כוכב האהבה ושליטתכם האסטרולוגית, לבית היצירה והנאות החיים יעניק לכם בשלושה וחצי שבועות הקרובים תקופה של שכרון חושים נעים, יצירתי ורומנטי. מצד שני, המשמעת העצמית תהיה ירודה יותר ואף תיתכן נטייה לנהנתנות יתר, להיסחפויות ולהגזמות.  ונוס עשויה לעורר בכם את הצורך לבלות יותר בטיפוח תחביבכם, לצאת יותר לבלות וגם ליהנות הרבה יותר בחברת ילדיכם. אצל חלק מכם, מיקומה החדש של ונוס עשוי להתחבר לנושא ההיריון או לידה. לפנויים ופנויות – הפופולריות שלכם תגבר והביטחון העצמי יתחזק וזו תקופה נהדרת להיכרויות נעימות ומוצלחות ורצוי שלא תפספסו את חלון ההזדמנויות הזה.

 

 תאומים

מעברה של ונוס, כוכב היופי והאהבה למזל בתולה ולבית ה-4 יעודד אתכם בשלושה וחצי שבועות הקרובים, לשנות את הגוון או את עיצוב המגורים, מתוך הצורך ביצירת אווירה הרמונית יותר סביבכם, אך הימנעו מלהיסחף בהוצאות. זה גם הזמן לשפר את היחסים ולהיות משכיני שלום בתוך המשפחה, אתם תיהנו כעת יותר לארח בביתכם ולחדש קשרים עם אנשים מעברכם, אך הימנעו מזלילת יתר ושמרו על גזרתכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1