הורוסקופ יומי 04.10.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

אתם פותחים את השבוע טעונים באנרגיה רבה, חברותית ותחרותית ובמצב רוח נהדר ומהלך חדש שייחל כעת עשוי להשפיע רבות על עתידכם, עם זאת כדאי שתפעלו בזהירות ולא תמהרו בקבלת ההחלטות החשובות, בעיקר כאלה שנוגעות לענייני כספים. מאחר שיהיה לכם קל יותר להשפיע היום על הסובבים ובכלל זה גם על בני המין השני, הרי שזהו יום מוצלח ליצירת קשרים ולקידום רעיונותיכם.

 

דלי

אתם פותחים את השבוע במצב רוח מופנם ורגיש במיוחד, שמעודד שינויים תכופים במצב הרוח ונטייה להתרגש כמעט מכול דבר. עדיף שתשמרו על פרופיל נמוך ותתמקדו בעניינכם מבלי להיות מעורבים במה שלא נוגע אליכם ישירות.  כדי לשחרר ולהטען באנרגיה, כדאי בימים ליצור חוויה גסטרונומית בסוכה.

דגים

אתם מתחילים את השבוע מלאים באנרגיה נמרצת וסקרנית שתסייע לכם בעיבוד המידע והנתונים וגם תדרבן אתכם לעסוק בכמה נושאים בו-זמנית. זהו יום מצוין לנסיעה ארוכה ולהסתכלות עמוקה יותר על החיים, רצוי שתפגינו יותר פתיחות ותקשיבו לדברי אחרים. עם זאת, זה ממש לא הזמן המתאים להיפתח ולחשוף את סודותיכם בפני אחרים.

 

טלה

היום, תוכלו גם למצוא פתרונות יצירתיים, להגדלת הכנסותיכם ואולי תקבלו הצעה מפתה. השבוע נפתח כשהירח, משייט בבית הכספים, מה שמעורר בכם הזדהות עזה עם תשוקותיכם הצרכניות והחומרניות ואולי נדמה לכם שאנשים מציצים לכוון הכיס שלכם, מה שבהחלט יכול להיות נכון, אך למרות שזה לא בהכרח תמיד שלילי, עדיף לא למהר לשתף אחרים במידע על מקום עבודתכם או על שכרכם שם.

שור

אתם פותחים את השבוע במלוא המרץ בזכות שיוט הירח במזלכם, הדבר מגביר את התלהבותכם מאתגרים ומעודד גם תחרותיות ויוזמה ומומלץ שתנצלו היטב את היומיים הקרובים, כדי לקדם את עניינכם. אם אתם מוכנים לתת יותר מעצמכם, זה היום לכך.

 

 תאומים

השבוע הזה נפתח ברמת אנרגיה נמוכה שמעודדת חולשה, שיבושים ופיזור נפש ומתאימה יותר להתעסקות בפילוסופיה ובנושאים רוחניים, ופחות לטיפול בנושאים מעשיים. על כן הימנעו מקבלת החלטות חשובות, שמרו על פרופיל נמוך ואל תאמינו לכול מה שאתם שומעים.  בכול מקרה עדיף שתתחילו את היום בנושאים העיקריים והדחופים ואם תתעייפו תוכלו לדחות את מה שנותר להמשך השבוע.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1