הורוסקופ יומי 05.10.2020 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

עוד יום מאוד אנרגטי שיעודד אתכם לבטא את היצירתיות שלכם בדרכים ובנושאים שונים. הקדישו את שעות הפנאי לתחביבים ולעיסוקים שמסבים לכם הנאה ובעיקר לאהבה. נצלו את שעות הלילה לבילוי משחרר, לפנויים ולפנויות שבניכם קל יותר לכבוש ולהקסים, אולם לא מומלץ לתכנן או לקבוע מראש את תכניותיכם להמשך השבוע, מכיוון שהאנרגיה המהנה הזאת כבר תתפוגג מחר.

 

דלי

השמירה על איפוק וקור- רוח מאוד חיוניים היום, בעיקר כשדברים פתאומיים מפרים את שלוותכם ודורשים התייחסות מידית. אמנם, התגברות הכח הרגשי יקשה עליכם לשמור על שלוותכם, אך זה יעניק לכם יכולת אינטואיטיבית מצוינת, שבעזרתה תוכלו לראות דברים שנסתרים מהעין ואולי גם לזכות בתובנות חשובות. מצב הרוח הרגיש הזה ישתנה ממחר ומומלץ שתתחילו לתכנן תכניות מעניינות להמשך השבוע

דגים

עוד יום דינמי, עמוס במחשבות ובתקשורת. הדבר יכול להגביר את חוסר השקט שבכם, אולם זהו עוד יום מוצלח להעמקת הידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה. עם זאת מומלץ שבשעות הבוקר תגבירו את זהירותכם כשאתם מסתובבים בחוץ ותמנעו מוויכוחים.

 

טלה

אתם נמשכים גם היום לנושאים כלכליים וייתכן שיהיה לכם קשה להמנע מלרכוש לעצמכם מוצר שמאוד מוצא חן בעיניכם. הדבר קורה בשל הירח שמשייט בבית הכספים שגורם לכם להיות יותר נדיבים אך גם בזבזניים, ובכלל אתם מזדהים היום יותר מדי עם הצד החומרני של החיים. לכן חשוב תשתדלו לא להיסחף מדי ברכישת מוצרים לא הכרחיים. כמו כן מומלץ שתגלו יותר ערנות, ייתכן ששיחה כלשהי תביא לכם מידע מעניין שתוכלו לתרגם אותו לרווח כספי, אך בכל מקרה פעלו בזהירות ולא באימפולסיביות.

שור

לפניכם עוד יום מוצלח והישגי למדי. הירח שמשייט במזלכם ממשיך להגביר את המרץ ואת המוטיבציה שלכם להתקדם ולהצליח וגם מאפשר לכם להציג נוכחות בולטת ומשפיעה. כדאי שתנצלו כול אלה לקידום עניינים נמרץ ולא יזיק אם גם תצאו ביוזמה מקורית משלכם בעיקר בתחום הרומנטי.  ייתכן שיוצע לכם היום לקחת חלק בשותפות כלשהי., אמנם אם תבדקו את הדברים לעומקם יתברר לכם שמאחורי הכול עומדים אינטרסים ושיקולים קרים, אולם אלה בהחלט יכולים בהחלט להוות בסיס לשיתוף פעולה גם בהמשך.

 

 תאומים

הירח ממשיך היום את הילוכו בבית ה-12 הוא בית מצולות הנפש והפעילות שמאחורי הקלעים וזה די מקשה עליכם הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית. לכן המשיכו לקדם את המטלות החשובות והימנעו מלקחת על עצמכם מחויבויות שתתקשו לעמוד בהם. עם זאת, כדאי להתחיל להכין תכניות לבילוי להמשך השבוע, כדי שתוכלו לנצל טוב יותר את מעבר הירח מחר למזלכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1