הורוסקופ יומי 06.10.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

מעבר הירח לבית העבודה והבריאות מציין שמצב הרוח הקליל הופך היום למעשי, קפדן ואפילו ביקורתי יותר, אך זה גם ידרבן אתכם להפגין יותר מרץ וחריצות במילוי חובותיכם. החשיבה שלכם תהיה הרבה יותר פרקטית ואנליטית ביומיים הקרובים ולכן יהיה לכם הרבה יותר קל לנתח את מצבים ולהציע פתרונות מעשיים. לכן עצרו לרגע היום, והתלבשו על הבלגן סביבכם ואולי אף בחייכם. זהו בהחלט יום נהדר להירתם או לרתום את בני הבית לסידור המגורים.

 

דלי

הרגישות נרגעת והאופטימיות מתחזקת, זאת בעקבות התמקמות הירח לגזרה שמתקשרת להנאות, יצירתיות ופרסום. נראה שביומיים וחצי הקרובים תתמלאו במצב- רוח נרגש ונלהב, מה שיעודד החצנה ותחרותיות אך גם יסייע לכם  למשוך אליכם הרבה יותר תשומת לב. זהו זמן מצוין כדי להיפתח לנושאים, דעות ואנשים חדשים ולא שגרתיים ולניצול הקשרים החברתיים לקידום האינטרסים שלכם.

דגים

החג המתקרב ומעבר הירח לבית המשפחה, יגבירו את העומס, המתח והפגיעות שיכולים לגרום לכם במצבים מסוימים לכעס ולחיכוכים עם הסובבים. עם זאת, זהו יום מוצלח לשבת עם היקרים לכם בסוכה לארוחה חגיגית. גם נוסטלגיה לא תזיק, אולי כדאי להתקשר לחבר עמו מזמן לא שוחחתם, ולהזמינו לסוכתכם.

 

טלה

מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת, יגביר ביומיים וחצי הקרובים את סקרנותכם וישפר את יכולת הביטוי ומהירות המחשבה. בימים אלה תהיו הרבה יותר פעילים מבחינה מנטלית, מה שיכול להגביר את חוסר המנוחה שלכם. הדבר יכול לגרום לכם להיות יותר בתנועה, להתפרש על מספר תחומים במקביל או להגביר את הצורך שלכם לשוחח ולרכל.

שור

בעקבות מעבר הירח לסרטן, ענייני כספים אולי יעוררו בכם היום איזה חוסר שקט, או חשק לבזבוזים. זו תקופה מצוינת ליצירת קשרים עם גורמים ממקומות רחוקים ונראה שהיום תוכלו לזכות בשיתוף פעולה חיובי יותר עם הבנק שלכם, בעיקר עם אתם זקוקים להלוואה. כדאי שתהיו ערניים ייתכן שהיום יגיע לאוזנכם מידע מעניין בענייני כספים והשקעות, או שאתם תעלו איזשהו רעיון מקורי ומבריק.

 

 תאומים

יום נמרץ, שממלא אתכם בהשראה ומדרבן לאקטיביות רבה. מעבר הירח למזלכם מעורר את המרץ והמוטיבציה שלכם והשילוב עם השמש שממוקמת בבית ההנאות מדגיש את הצורך שלכם להיות במרכז ולזכות במרב החשיפה. נצלו את המרץ לקידום עניינים מעשיים ואת הביטחון העצמי שגובר כדי להתבלט יותר, לקידום רעיונותיכם, ליצירת קשרים ואם אתם פנויים לקשר זה הזמן להתחבר לאיזה לב פנוי כשלכם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1