הורוסקופ יומי 07.10.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

עוד יום עמוס ודחוס למדי בוודאי וזה יבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את מרבית האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

 

דלי

עוד יום מאוד אנרגטי שיעודד אתכם לבטא את היצירתיות שלכם בדרכים ובנושאים שונים. הקדישו את שעות הפנאי לתחביבים ולעיסוקים שמסבים לכם הנאה ובעיקר לאהבה. נצלו את שעות הלילה לבילוי משחרר, לפנויים ולפנויות שבניכם קל יותר לכבוש ולהקסים, אולם לא מומלץ לתכנן או לקבוע מראש את תכניותיכם לחג הסוכות השני, מכיוון שהאנרגיה המהנה הזאת כבר תתפוגג מחר בערב.

דגים

השמירה על איפוק וקור הרוח מאוד חיוניים היום, בעיקר כשדברים פתאומיים מפרים את שלוותכם ודורשים התייחסות מידית. אמנם, התגברות האנרגיה הרגשית תקשה עליכם לשמור על שלוותכם, אך זה יעניק לכם יכולת אינטואיטיבית מצוינת, שבעזרתה תוכלו לראות דברים שנסתרים מהעין ואולי גם לזכות בתובנות חשובות. מצב הרוח הרגיש הזה ישתנה מחר בערב  ומומלץ שתתחילו לתכנן תכניות לחג הסוכות השני.

 

טלה

עוד יום דינמי, עמוס במחשבות ובתקשורת. הדבר יכול להגביר את חוסר השקט שבכם, אולם זהו עוד יום מוצלח להעמקת הידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה. זהו גם יום מצוין להשתתפות באירועים שונים, מכיוון שיתכנו הזדמנויות ליצירת קשרים חדשים ומועילים וייתכן שאף תכירו אנשים בעלי השפעה וממון שיכולים לשמש לכם כפטרונים. עם זאת מומלץ שבשעות הערב תגבירו את זהירותכם כשאתם מסתובבים בחוץ ותמנעו מוויכוחים.

שור

אתם נמשכים גם היום לנושאים כלכליים וייתכן שיהיה לכם קשה להימנע מלרכוש לעצמכם מוצר שמאוד מוצא חן בעיניכם. הדבר קורה בשל הירח שמשייט בבית הכספים שגורם לכם להיות יותר נדיבים אך גם בזבזניים, ובכלל אתם מזדהים היום יותר מדי עם הצד החומרני של החיים. לכן חשוב תשתדלו לא להיסחף מדי ברכישת מוצרים לא הכרחיים. כמו כן מומלץ שתגלו יותר ערנות, ייתכן ששיחה כלשהי תביא לכם מידע מעניין שתוכלו לתרגם אותו לרווח כספי, אך בכל מקרה פעלו בזהירות ולא באימפולסיביות.

 

 תאומים

לפניכם עוד יום מוצלח והישגי למדי. הירח שמשייט במזלכם ממשיך להגביר את המרץ ואת המוטיבציה שלכם להתקדם ולהצליח וגם מאפשר לכם להציג נוכחות בולטת ומשפיעה. כדאי שתנצלו כול אלה לקידום עניינים נמרץ ולא יזיק אם גם תצאו ביוזמה מקורית משלכם בעיקר בתחום הרומנטי.  ייתכן שיוצע לכם היום לקחת חלק בשותפות כלשהי., אמנם אם תבדקו את הדברים לעומקם יתברר לכם שמאחורי הכול עומדים אינטרסים ושיקולים קרים, אולם אלה בהחלט יכולים בהחלט להוות בסיס לשיתוף פעולה גם בהמשך.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1