הורוסקופ יומי 20.09.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

אמנם אתם הופכים היום לחסרי מנוחה אך חברותיים יותר אולם בשל הסגר שנגזר עלינו בעקבות מגפת הקורונה  המשתוללת, תאלצו להישאר בבית ולהסתפק בצפייה בטלוויזיה, קריאה ושיחות טלפון להפגת השעמום והתסכול.

 

דלי

מעבר הירח לבית התדמית יכול לגרום לכם להיות נוקשים וקשוחים יותר, ההיגיון ששולט בכם היום מראה לכם את תמונת המצב רק בגוונים של בשחור ולבן ולכן ייתכן שאתם מפספסים חלק מהפרטים. אולם עדיף שתפגינו היום יותר איפוק ובעיקר תתגמשו, תוותרו, תסלחו ולא תשפטו או תהיו ביקורתיים מדי, אחרת אתם עלולים לחמם את האווירה סביבכם עד כדי שהעניין יצא משליטה.

דגים

מעבר הירח למזל עקרב אמור לשפר את מצב הרוח ולעודד אתכם לחשיבה רעיונית וראייה רחבה יותר. בכול מקרה אתם תהיו יותר סקרניים היום ופתוחים לשינויים ולקבלת תפיסות עולם ששונות משלכם. לכן היום הזה מצוין לפעילות מנטלית שתגרה את הצד הוגה הדיעות – פילוסופי שבכם ושיחות מעניינות עשויות להזרים לכם מידע חדש, שעשוי לעורר בכם רעיונות מעניינים.

 

טלה

למרות שאתם רגישים ורומנטיים יותר היום אתם יכולים להיות גם יותר מדי כוחניים ושתלטניים היום או לזמן לעצמכם עימותי כוח עם בני הזוג, בעיקר בענייני כספים. עדיף שתנצלו את היום החגיגי הזה כדי להפגין את אהבתכם ונדיבותכם, הניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה.

שור

האנרגיות יהפכו היום לנעימות, ידידותיות והרמוניות יותר, בעקבות מעבר הירח לבית הזוגיות ושיתופי הפעולה. מיקום הירח יעודד אתכם לגלות ביומיים הקרובים, יותר גמישות, וויתור ופיוס ויש לכם את האנרגיה המתאימה כדי לפעול להגברת המשיכה הדדית. על כן, הניחו לבעיות היומיום ותנצלו את היום החגיגי הזה לחיזוק הקשר הזוגי ותיזמו פעילות משותפת שתכניס קצת עניין לשגרת הזוגיות, אך מה שהכי חשוב, זה שתפרגנו יותר לצד השני.

 

 תאומים

מעבר הירח לבית הבריאות לא יתרום היום לשיפור האווירה ומצב הרוח ולמעשה האנרגיה הזו מתאימה יותר לפעילות פרקטית כגון: ניקיון וסידור הבית, תיקונים ושיפורים שונים, או לכול מיני סידורים. בכול מקרה רצוי שביום החגיגי הזה תקפידו יותר גם בכל הקשור לבריאותכם ותנקטו בכל אמצעי הבטיחות והזהירות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1