הורוסקופ יומי 08.10.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

עוד יום עמוס ודחוס למדי בוודאי וזה יבחן את היכולת שלכם לגלות קור רוח ושמירה על סטנדרטים גבוהים גם ברגעי הלחץ. חשוב שתגדירו נכון את סדרי העדיפויות שלכם ותמקדו בהם את מרבית האנרגיה. ככול שתפעלו בצורה מאורגנת ומסודרת יותר, יעילותכם תגדל ותוכלו לסיים את כול המשימות בזמן קצר מהמתוכנן.

 

דלי

מצב הרוח ממשיך להיות היום מרומם וידידותי והצורך בריגושים גובר. אולם מצב הרוח הקליל ילך ויהפוך בשעות הערב המוקדמות לרציני יותר, זאת בעקבות מעבר הירח מבית ההנאות לבית העבודה והבריאות, מה שיכול להשפיע גם על תכניותיכם לסוף השבוע.

דגים

הרגישות שאפיינה את הימים האחרונים תתפוגג בשעות הערב המוקדמות ומצב הרוח שלכם ילך וישתפר ואתם תתמלאו בהדרגה באנרגיה מהירה, בהירה, חברותית וזורמת, שתלווה אתכם גם בסוף השבוע.

 

טלה

אתם ממשיכים להפגין גם היום מרץ בלתי נדלה לצד חשיבה יצירתית וכושר ביטוי שנון, הדבר יסייע לכם לפעול בזריזות וליצור שיתוף פעולה בלי מאמץ רב. הרגשנות שלכם תלך ותגבר בשעות הערב המוקדמות בעקבות מעבר הירח לבית שקשור לענייני משפחה ומגורים. למעשה, מיקום הירח בגזרה רגישה זו יתאים לסוף שבוע באווירה משפחתית עם המון אוכל ומעט פעילות.

שור

זהו יום שגרתי ביותר, שמוצלח בכל הקשור לענייני כספים, אך רצוי שתהיו שקולים יותר לפני שאתם מוציאים כסף. הקצב האיטי של הימים האחרונים ישתנה בשעות הערב המוקדמות, בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה, התקשורת והניידות, מה שיכול לעורר את הסקרנות, לשפר את הזיכרון ואת כושר הביטוי, מהירות החשיבה ואת הצורך בפעילויות מעניינות.

 

 תאומים

הירח שמשייט היום במזלכם ממשיך לעורר את המרץ ולהגביר את המוטיבציה שלכם לקדם את עניינכם. אולם מעבר הירח בשעות הערב המוקדמות לבית הכספים יכול לצנן קצת את ההתלהבות הגבוהה של הימים האחרונים ולהחזיר אתכם לקרקע המציאות. זה הזמן לחדש את המידע שבידכם או להפוך אותו להשקעה כלשהי. שימו לב שאתם לא מונעים ממניעים רגשיים שיכולים להקשות עליכם לחשוב בהגיון ויכולים לגרום לכם להוציא יותר כסף משהתכוונתם מלכתחילה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1