הורוסקופ יומי 09.10.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

הירח בבית הזוגיות מראה שמצפה לכם סופשבוע מצוין לבילוי אינטימי ורומנטי וגם לשיחה אישית ולליבון עניינים שבלב. כדי ליהנות יותר מהיומיים הקרובים רצוי שתפגינו יותר גמישות ונכונות לוותר קצת על האגו. בעיקר התייחסו בהתחשבות רבה יותר לבקשותיהם של בני הזוג והפתיעו אותם ביוזמה רומנטית יצירתית. גם לפנויים ולפנויות שבניכם כדאי לנצל את מיקום הכוכבים לבילוי ולהיכרויות רומנטיות.

 

דלי

שיוט הירח בבית העבודה והבריאות, מציין שזהו יום שישי לחוץ וטורדני למדי, שדורש מכם להיות יותר מסודרים, סבלניים ורגישים לזולת, ורצוי שתמנעו מביקורתיות ובעיקר תקפידו בשמירת כללי הזהירות והבטיחות. כמו כן, שימו לב בסוף השבוע הזה לבריאותכם, שכן האנרגיות שלכם קצת נחלשות ובריאותכם תהיה רגישה יותר.

דגים

זהו סוף שבוע אנרגטי שמצוין להתחברות לצרכי הרגש וההנאה שלכם. הירח שבבית ההנאות, היצירה, האהבה והילדים  יגביר את הצד הנהנתן, הנדיב והרומנטי שבכם וזה מתאים מאוד לסוף שבוע משחרר, מלא בריגושים, בו יהיה לכם קל לשעשע גם אחרים, להתיידד במהירות ולכבוש לבבות, אם אתם פנויים לקשר חדש.

 

טלה

חג הסוכות השני יתאים לבילויי ואירוח באווירה ביתית, למפגש מפתיע עם מישהו מהעבר  ולביקורים משפחתיים. הירח שמשייט בבית המשפחה יכול לעודד אתכם להציב את המחויבויות המשפחתיות במקום הראשון וארוחה משפחתית באווירה חגיגית בסוכה תמלא אתכם בהמון אנרגיה טובה.  כמובן כול זאת במגבלות הסגר בעקבות מגפת הקורונה.

שור

חג הסוכות השני מתאים להתאווררות מענייני דיומא, אך מאחר שאתם עשויים לגלות קוצר-רוח ולהשתעמם דיי מהר ביומיים אלה, כדאי לגוון בפעילות מרגשת ומאתגרת יותר. הירח שיתארח בחג הסוכות השני בבית החשיבה והתקשורת גורם בדרך כלל להגברת קצב ההתרחשויות וגם את הצורך לתקשר ולהחליף דעות עם אחרים. אולם חשוב שתגלו יותר סובלנות לדעותיהם של אחרים

 

 תאומים

הצד החומרי מודגש מאוד אצלכם גם היום, לכן נצלו את היום גם כדי לבחון את הנושא הכספי בגישה חדשנית, תוך נכונות לקבל עצות מעשיות גם מאחרים. עם זאת, זה בהחלט הזמן לחדש את המלאי אך מומלץ שתקבעו מראש את התקרה לבזבוזים כדי שלא תיסחפו מדי היום.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1