הורוסקופ יומי 10.10.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

האנרגיות ממשיכות להפוך לנעימות, ידידותיות והרמוניות יותר, בעקבות שיוט הירח בבית הזוגיות ושיתופי הפעולה. מיקום הירח יעודד אתכם לגלות השבת יותר גמישות, וויתור ופיוס ויש לכם את האנרגיה המתאימה כדי לפעול להגברת המשיכה הדדית. על כן, הניחו לבעיות היומיום ותנצלו את השבת החגיגית הזו לחיזוק הקשר הזוגי ותיזמו פעילות משותפת שתכניס קצת עניין לשגרת הזוגיות, אך מה שהכי חשוב, זה שתפרגנו יותר לצד השני.

 

דלי

בשל מיקום הירח, אתם נוטים להיות גם היום פרקטיים ופרפקציוניסטים מהרגיל ותיתכן נטייה להוציא את מרבית האנרגיה שלכם על ענייני אסתטיקה, סדר וניקיון. הירח שמשייט בבית העבודה והבריאות יכול להביא גם למצבי ביקורת והתחשבנות עם אחרים, אך עדיף שתעמידו את עצמכם לשרות הסובבים ותושיטו למי שזקוק לעזרה יד בשמחה.

דגים

שיוט הירח בבית ההנאות משפר את מצב הרוח שלכם ואת רמת האנרגיה, מגביר גם את היצירתיות והעזה ורצוי שתיקחו היום פסק-זמן מהשגרה ומהדאגה היומיומית ותנצלו את האנרגיות המבורכות של הכוכבים כדי למצוא את הדרך ליהנות מהיום החגיגי הזה למרות המגבלות והריחוק שנכפה עלינו בשל מגפת הקורונה המשתוללת.

 

טלה

הירח שמשייט בבית המשפחה עשוי להגביר את הרגישות ולעודד הסתגרות או את הצורך בביטחון ותחושת שייכות. אילולא הסגר, המגבלות והריחוק שנכפה עלינו בשל מגפת הקורונה הדבר עשוי היה לעודד אתכם ליזום פעילות מאחדת ומלכדת, כמו מפגש משפחתי חגיגי.

שור

במידה ולא היה סגר, המגבלות והריחוק שנכפה עלינו בשל מגפת הקורונה זה אמור היה להיות יום מצוין לטיול או לפעילות שונה בחיק הטבע, למופע מעניין וגם למפגשים חברתיים קלילים. יום נהדר גם להיכרות עם אנשים חדשים, בעיקר כאלה שהגיעו ממקומות רחוקים או מחו"ל וגם לחידוש קשרים עם חברים שעברו לגור במקום מרוחק.

 

 תאומים

הירח בבית הכספים עשוי לעודד את נדיבותכם וגם את פזרנותכם, וייתכן שלמזלכם הסגר, המגבלות והריחוק שנכפה עלינו בשל מגפת הקורונה ימנע מכם לבזבז כספים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1