הורוסקופ יומי 11.10.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

השבוע נפתח ביומיים די מוצלחים בכל הקשור לענייני כספים ואהבה וזאת בזכות, מעבר הירח לבית השמיני שמעורר כתמיד את הכוחות הנפשיים שלכם וגורם לכם להיות רגשיים, אך גם אינטואיטיביים מאוד. בימים אלה תבורכו ביכולת להרגיש את הדברים בצורה עמוקה ורגישה ביותר וקרוב לוודאי שבעזרת התבוננות פנימית, תבינו דברים רבים שנסתרו עד כה מבינתכם. כאמור, גם הנושא הכספי יקבל כרגע הדגשה לא שגרתית וזה הזמן לדון באפשרויות להגדלת שכרכם או להתייעץ לגבי השקעותיכם.

 

דלי

מעבר הירח לבית שקשור לשיתופי הפעולה וזוגיות, יעודד אתכם להתגמש תוך הפגנת גישה דיפלומטית, מפויסת וסבלנית,  מתוך  שאיפה ליצירת אווירה נעימה והרמונית סביבכם. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיו השבוע הרבה יותר הזדמנויות למציאת קשר חדש ורצוי שתגבירו את השתתפותכם באירועים שונים ותזמו מפגשים רומנטיים משלכם, קצת העזה ויצירתיות, יעזרו בהחלט.

דגים

כדאי שביומיים  הקרובים תאמצו גישה טיפולית- מזדהה בכך שתפגינו נכונות להקשיב, לייעץ ולעזור לאחרים. מעבר הירח לבית העבודה והבריאות גורם להגברת המודעות שלכם לכל הקשור בענייני סדר ודיוק בפרטים הקטנים, שלכאורה שוליים, אך עשוי לעורר לפעמים, לביקורתיות מוגזמת. מיקום הירח מצוין גם להגברת המודעות לתחזוקת הגוף, אך עשויי לגרום גם לחולשה או לרגישות בריאותית.

 

טלה

התחלת השבוע מצוינת לחיזוק ולהעמקת הקשרים הקיימים וגם לקשירת קשרים חדשים, מכל סוג ולכל מטרה. ביומיים הקרובים אתם תהפכו לאנרגטיים, נלהבים וזקוקים לחברת אנשים ונראה שגם המזל יעמוד לצדכם. מאחר שיהיה לכם קל יותר להשפיע היום על הסובבים ובכלל זה גם על בני המין השני, הרי שזהו זמן מוצלח ליצירת קשרים, לקידום רעיונותיכם וגם למפגש רומנטי קליל ומהנה.

שור

אתם פותחים את השבוע במצב רוח מופנם ורגיש, שנובע ממעבר הירח לבית שעוסק בענייני מגורים ומשפחה, מה שיכול להתבטא גם בשינויים תכופים במצב הרוח. היומיים הקרובים מתאימים בעיקר לאירוח, לבילוי ביתי, לארוחה משותפת בחברת אנשים קרובים ומפרגנים. במהלך ימים אלה יתכנו גם מפגשים מפתיעים עם אנשים או נושאים מהעבר, אך בכל מקרה כדאי שתבליגו ותמנעו מהתעסקות בנושאים מרגיזים.

 

 תאומים

השבוע נפתח בקצב מהיר בעקבות מעבר הירח לבית החשיבה והתקשורת, לכן ביומיים  הקרובים תהיו הרבה יותר פעילים מבחינה מנטלית ואתם עשויים להעלות רעיונות יצירתיים ביותר, אך כדאי שתפגינו איפוק ותמנעו מהתלהמות יתר. היומיים  הקרובים מוצלחים גם ללמידה, לאיסוף ידע ומידע, נצלו אותם גם להתייעצות, לשיחות שיפרו אתכם מבחינה רעיונית וגם ליצירת קשרים.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1