הורוסקופ יומי 13.10.2020 – יום שלישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שלישי!

 

גדי

הצד המחשבתי והסקרנות שלכם יתעצמו ביומיים הקרובים, מה שישפר את היכולת שלכם להפגין ברק רעיוני ולהרשים בכך את הסובבים. מיקום הירח ישפר את היכולות הקוגניטיביות שלכם, לכן החשיבה הופכת נמרצת ורעיונית, יהיה לכם קל יותר לקלוט נתונים ולהבין דברים מופשטים וייתכן שגם תחפשו לעצמכם פעילויות לא שגרתיות.

 

דלי

הקשרים הקרובים ובעיקר האינטימיים, ידרשו ביומיים הקרובים התייחסות רגישה יותר, בעקבות מעבר הירח למזל בתולה, מיקום שמגביר אצלכם לא פעם את חוסר השקט הרגשי ולפעמים גם את הפגיעות והחשדנות. לכן, אתם עשויים להפוך בימים הקרובים לתובעניים יותר, לפעמים אפילו עד כדי אובססיה, או לאמץ את הגישה של הכול או לא כלום. אמנם, יתכן שתחשפו בימים אלה להצעות כלכליות או להזדמנויות מעניינות, אולם אם אינכם מבינים גדולים כדאי שתתייעצו עם מומחים, לפני שאתם נפרדים מכספכם.

דגים

נצלו את היום לשיפור האווירה בקשר הזוגי. הירח שעובר לבית שקשור לזוגיות ולשיתופי הפעולה במזל בתולה, יעודד אתכם ביומיים הקרובים, להפגין יותר סבלנות, גמישות ושאיפה ליצירת אווירה נעימה והרמונית סביבכם. ימים אלה מצוינים לפעילויות שישפרו את מצב הרוח ויעודדו היכרות עם נושאים מעניינים וגם לפנויים ולפנויות שביניכם יהיו הזדמנויות למציאת קשר חדש.

 

טלה

הרצינות והחריצות שלכם יגברו ביומיים הקרובים, בעקבות מעבר הירח לבית העבודה, הבריאות, הסדר והניקיון. אתם גם תהיו יותר מחושבים, שכלתניים ושקולים, מה שמצוין לקבלת החלטות חשובות, לקידום ענייני עבודה, לארגון הבית ופינת העבודה וגם לייעוץ לאחרים.  רצוי שתפגינו יותר רגישות ואל תניחו לעומס וללחצים לגרום לכם להתגברות הביקורת והשיפוטיות.

שור

אתם הופכים היום לאנרגטיים ונלהבים יותר כתוצאה ממעבר הירח למזל בתולה ולבית שמסמל, הנאות, תחרותיות, יצירתיות ורומנטיקה. הצורך שלכם בפעילות מהנה, מיוחדת ומרגשת יוגבר ועל כן, כדאי שתנצלו את היומיים הקרובים לפעילות מהנה, לסדנאות, לטיולים וגם לאהבה מיוחדת ומרגשת, לחלק מכם ייתכנו אפילו הפתעות ומצבים לא צפויים.

 

 תאומים

בעקבות מעבר הירח לבית המשפחה, ניראה שאווירה אינטימית, משפחתית או ביתית יתאימו לכם יותר ביומיים הקרובים, בהם כדאי שתקדישו יותר תשומת לב למחויבויות המשפחתיות ותפגינו רגישות לצורכי האנשים הקרובים ללבכם. אוכל טעים, מסעדות ופיקניקים בטבע עשויים לרומם לכם את מצב הרוח, אך גם לקלקל לכם את הדיאטה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1