הורוסקופ יומי 14.10.2020 – יום רביעי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום רביעי!

 

גדי

נסיגת מרקורי שתחל היום בבית החברים, השאיפות והתקוות לעתיד, עלולה לגרום בתקופה הקרובה לבעיות תקשורת ולאי הבנות עם חברים. ייתכנו גם בעיות עם חברות גדולות, אתם אתם מצויים בקשר עסקי ודברים שציפיתם שיתרחשו יתעכבו או ישתבשו. גם תקלות במכשירי תקשורת ואלקטרוניקה אופייניות לתקופת הרטרו, לכן רצוי שתמנעו החודש, מרכישת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, בעיקר אלה שקשורים לתקשורת, היזהרו גם מטעויות חשבונאיות ואחרות ובדקו היטב כל מידע שאתם מקבלים, מכיוון שהסבירות לטעויות גוברת.

 

דלי

נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, תחל הפעם בבית הקריירה שבגזרת מזל עקרב, מה שיכול לגרום בזמן הקרוב לשיבושי תקשורת ולקשיים שונים בעיקר בתחום העבודה. לכן רצוי שתפעלו כעת, בזהירות רבה ובשיקול דעת, ותמנעו ממאבקים וויכוחים עם בעלי שררה, מעמד מקצועי גבוהה מכם, או מול רשויות ואנשי חוק. בתקופה זו מומלץ שלא לחתום על הסכמים עבודה חדשים, או להתחיל מיזמים חדשים.  לא יזיק אם תקפידו על רישום ודווח מדויק על פעילותכם, כך שלא יהיה ניתן להטיל את האשם לשיבושים האפשריים, בכם.

דגים

נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת,  תחל רשמית היום בבית הרחבת אופקים שלכם. לכן יתכנו כעת יותר תקלות ושיבושים בעיקר אם יש לכם תוכנית לצאת לקורס השתלמות, לטיולים או בחו"ל. מומלץ שבתקופה זו תהיו סבלניים וברורים בדבריכם, בררו כל דבר שנשמע לא הגיוני, הכינו את רכבכם היטב לפני נסיעה ארוכה ורצוי שתמנעו מרכישת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, בעיקר אם הם קשורים לתקשורת.

 

טלה

נסיגת מרקורי, כוכב החשיבה והתקשורת, תחל רשמית היום בבית התשוקות וההשקעות, מה שדורש מכם לסנן את המידע שאתם תמסרו או תקבלו. תיתכן גם נטייה לחשדנות, לרכושנות או לאובססיה מוגברת. מערכות שיתופיות כמו הזוגיות ושותפויות עסקיות, עלולות לסבול כעת, מחוסר יציבות ויתכנו גם עיכובים בקבלת כספיים, נסיגת גורמים מסוימים מקיום הבטחותיהם. לעומת זאת, יתכן שבתקופה זו יהיה לכם קל יותר לגבות חובות מהעבר או לקלוט את הפסיכולוגיה של הצד שממולכם.

שור

נסיגת מרקורי, כוכב התקשורת, תחל היום רשמית בבית הזוגיות שבגזרת מזל עקרב ולכן נושא שיתוף הפעולה והזוגיות יקבלו דגש מיוחד בתקופה הקרובה. בתקופה זו היחסים והתקשורת עלולים להשתבש, תמונת המציאות עלולה להתעוות, או שתתקשו להיות אובייקטיביים מספיק כדי לקבל החלטות חשובות. מצד שני זו תקופה מצוינת להתבוננות עצמית, לכן יתכן שבתקופה זו תלמדו משהו חשוב מבני הזוג, או שתעברו שיעור לא שגרתי בנושא הזוגיות ושיתוף הפעולה.

 

 תאומים

בשבועות הקרובים כדאי להיות מסודרים ומאורגנים יותר, בעיקר בגלל נסיגת מרקורי תחל הפעם בבית העבודה, הסדר והבריאות שלכם. בשל נסיגת מרקורי, שליטתכם האסטרולוגי,  יתכנו בשבועות הקרובים בעיות תקשורת ביניכם לבין אנשים שעובדים אתכם, ניירות בעבודה עלולים להיעלם, כמו גם מספרי טלפון או תזכורות חשובות ואין זה זמן מוצלח להתחלת פרויקט או שינויי תפקיד.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1