הורוסקופ יומי 15.10.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

העומס עליכם יגבר כנראה היום וזה הזמן לקידום ענייני העבודה והקריירה. מעבר הירח לבית הקריירה והתדמית מעודד אתכם בדרך כלל, לפעול במרץ ובנחישות, אך גם ידרוש מכם להפגין יותר מעשיות, הגיון ושיקול דעת, לצד שליטה עצמית ואיפוק. למרות שהנטייה לעקשנות תגבר, כדאי שתמנעו היום מעימותים, יהיה לכם קל יותר לקדם את עניינכם אם תאמצו גישה דיפלומטית ותפגינו גם קלילות מסוימת במקומות הנכונים.

 

דלי

קצב ההתרחשויות יהפוך מהיר יותר ביומיים הקרובים בעקבות מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, מה שידרוש מכם לגלות יותר ערנות לצד יכולת קבלת החלטות מהירה. מעבר הירח למזל מאזניים יגביר בכם את ההשראה והדמיון ויעודד את הצורך בפעילות שונה ולא שגרתית. ימים אלו נהדרים לפעילות שונה ולא שגרתית, להיחשפות לנושאים חדשים, אתם עשויים לקבל בשורה טובה וייתכנו גם מפגשים מרתקים עם אנשים מעניינים.

דגים

ענייני כספים, רכישות, השקעות ומאזן תשלומים יעסיקו אתכם יותר ביומיים הקרובים, בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות וההשקעות, מיקום שגורם לכם גם להיות ולהראות יותר מושכים וסקסיים מהרגיל. ייתכן שלחלק מכם זה לא יהיה קל, מאחר שהעוצמות הרגשיות שעשויות לגבור בימים אלה יכולים להקשות עליכם לשמור על איפוק, למרות שבמובן הרומנטי זה יכול להיות דווקא זמן מוצלח ביותר.

 

טלה

מעבר הירח לבית הזוגיות והשותפים, מחזק ומרגיע אתכם, אך בעיקר זוהי תחילתם של סדרת ימים שבהם נושא הזוגיות ושיתוף הפעולה יקבלו דגש מוגבר ולרוב גם מבורך. על כן, כדאי שתנצלו את הימים הקרובים גם לשיפורים אסתטיים בהופעתכם, תנתבו את הפעילות להעמקת שיתופי פעולה, לשיפור היחסים הזוגיים, ולפנויים ולפנויות שביניכם כדי ליזום יותר פעילות רומנטית לשם יצירת קשר זוגי.

שור

מעבר הירח לבית העבודה והבריאות, יעודד אתכם להסתער היום במרץ רב ובנחרצות בלתי מתפשרת על המשימות שלפניכם, אולי אף יביא לכם בשורות טובות לגבי הקידום שבדרך. מצד שני, הוא עשוי לגרום להגברת המודעות שלכם בכל הקשור לענייני סדר ולדיוק בפרטים, אך  היזהרו שזה לא יעורר ביקורתיות מוגזמת.

 

 תאומים

מעבר הירח לבית ההנאות, היצירתיות והרומנטיקה ישפר את מצב הרוח ויחזק את הביטחון העצמי, מה שבהחלט יעודד אתכם ביומיים הקרובים, להתבלט בהפגנת עצמאות, ביטחון עצמי וייחודיות. זה בהחלט הזמן לבלוט, להשפיע ולהרשים את הסובבים ברעיונות חדשניים ולא שגרתיים. לרומנטיקנים ולבליינים, הלילה כדאי שתפגינו יותר יוזמה, העזה ויצירתיות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1