הורוסקופ יומי 16.10.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

מולד הירח ידרבן אתכם להקדיש יותר זמן ומרץ לקידום עצמכם בעיקר בענייני קריירה. על כן תוכלו כעת להתבלט יותר בעבודה, בעיקר אם תזמו מהלכים חדשים, אך הכי חשוב שתישמרו על הגינות בתחרות עם האחרים ולא תפזרו הבטחות שאינכם יכולים או מתכוונים לממש. מנגד תיתכן התמרמרות וביקורת, בעיקר מאלה שיחושו שבגלל שאתם עסוקים אתם מזניחים אותם, לכן הפגינו יותר רגישות והשתדלו למלא גם את המחויבויות שלכם לענייני המשפחה והזוגיות.

 

דלי

סקרנותכם גוברת בעקבות מולד הירח והשבועיים הקרובים עשויים להיות מרגשים מאוד, אם תהיו פתוחים לנושאים, רעיונות וגישות חדשות. מולד הירח, בבית הרחבת האופקים, עשוי לעודד את הרחבת זווית ראיית הדברים ולדרבן אתכם ליצור קשרים נוספים, אולי גם עם גורמים מחוץ לארץ, או שייווצרו הזדמנויות לצאת ללימודי המשך, לקורסים ולהשתלמויות בארץ ובחו"ל. בכול מקרה היום הוא יום מצוין כדי לשבור את השגרה, להשתתפות בהרצאות וסדנאות וליציאה לטיול, עם זאת, היזהרו מהסיכונים שבדרכים.

דגים

מולד הירח בבית התשוקות, הרגשות העמוקים וענייני הכספיים, יחבר בין עולמכם הרגשי לעולמכם המעשי- יומיומי, מה שבהחלט יעודד החצנת רגשות והזמן להשקיע בהעמקת הקשר הזוגי וגם ליצירה או להעמקת שיתופי פעולה עסקיים. זו תקופה ממוזלת לרכישות ולהשקעות, אך אין זה פוטר אתכם מלפעול בשיקול דעת וחסכנות. העדיפו, פעילות חשאיות על גלויה וגלו גם קצת יותר חשדנות. חשוב שבתהליך קבלת ההחלטות, תתחשבו ביכולתכם האינטואיטיבית שמשתפרת ואל תזלזלו בתחושות הבטן.

 

טלה

מולד הירח בבית הזוגיות אמור לעודד אתכם למצוא את הדרך לגשר על הפערים בניכם ובעיקר להתגמש ולסלוח האחד לשני. יתכנו כרגע גישושים בכל הקשור לשותפויות עסקיות חדשות והשבועיים הקרובים מצוינים לסיום מערכת לא מוצלחת ולהתחלת שותפות חדשה, מכל הסוג ובעיקר רומנטית.  לפנויים ולפנויות יתכנו בשבועיים הקרובים יותר הזדמנויות ליצירת קשר מעניין ומהנה ורצוי שלא תפספסו שום הזדמנות לצאת ולהכיר.

שור

בעקבות מולד הירח, אתם עשויים להידרש להיות קפדניים ודייקניים יותר. זה בהחלט הזמן להתייעלות, להקפדה בענייני סדר וניקיון וגם הזמן לשדרג את מעמדכם או לגיוון פעילותכם בעבודה. שיחה עם הממונה יכולה לעודד את השינוי. זה יום מוצלח גם לשיפור ההופעה והכושר הגופני. לא יזיק להיבדק אצל הרופא בדיקה שגרתית כדי לוודא שהכול כשורה או כדי לקבלת עוד כמה המלצות לשיפור המצב.

 

 תאומים

בעקבות מולד הירח, שמתרחש היום בבית ההנאות, היצירה והרומנטיקה אתם תחושו פופולריים, תחרותיים ורומנטיים יותר. אם לא היו מגבלות עקב מגפת הקורונה אזי זו יכלה להיות תקופה מצוינת להשתתפות בפעילויות חברתיות וליוזמות רומנטיות אחרות. עם זאת ייתכן שתתקשו בסוף השבוע להסתדר עם גבולות, מגבלות או מרות של מישהו כלפיכם ורצוי שתימנעו ממוחצנות יתר או מתחרותיות בוטה.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1