הורוסקופ יומי 17.10.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שבת!

 

גדי

אתם תהיו מאוד אנרגטיים וחברותיים היום בעקבות מעבר הירח לבית החברים ודרושה לכם פעילות מעוררת ושונה וגם גובר הצורך שלכם לקבל יותר אהדה ותשומת לב מהסובבים. כמו כן ישתפרו סיכויי ההצלחה לפנויים ולפנויות שביניכם.

 

דלי

מצב הרוח משתנה היום, בעקבות מעבר הירח לבית התדמית, מה שדורש מכם להפגין בימים הקרובים יותר איפוק ושליטה עצמית וגם צורך לעשות הפרדה בין ההיגיון לרגשות. מיקום הירח עשוי לגרום לכם להתייחס לדברים ברצינות רבה מדי ולפעמים אפילו בביקורתיות, אך עדיף שתישארו ניטרליים, תתגמשו, תוותרו ותהיו סלחניים יותר ופחות שיפוטיים.

דגים

בדרך כלל מומלץ לנצל את מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, כדי לצאת מהבית למרחבים, שם אפשר לפגוש באנשים חדשים ובחוויות מרגשות. הימים הקרובים נהדרים לפעילות מנטלית שתגרה את הצד הוגה הדעות שבכם ושיחות מעניינות עשויות להזרים לכם מידע חדש, שעשוי לעורר בכם רעיונות שאולי יובילו את חייכם למקום שונה וטוב יותר.

 

טלה

מעבר הירח הרגיש לבית התשוקות והחושניות, מגביר את עוצמת רגשותיכם ומעורר אתכם לפתות ולכבוש את הצד השני. נצלו את השבת כדי להפגין את אהבתכם ונדיבותכם, הניחו לעצמכם להשתחרר וללכת עם הדמיון, היצירתיות והתעוזה ויהיה נחמד אם תפתיעו את עצמכם ואת הצד השני בבילוי לא שגרתי.

שור

האנרגיות משתנות ולכאורה הופכות נעימות, חברותיות והרמוניות יותר, זאת בעקבות מעבר הירח לבית הזוגיות ושיתופי הפעולה. אלה שמיקום הירח מול מרס שליטכם האסטרולוגי ואורנוס לצידו יכולים להביא בימים הקרובים לאירועים פתאומיים שלא יכולתם לצפותם מראש, אך גם עשוי להביא לכם הצעות מעניינות או מפתיעות לבילוי. בכול אופן אתם נדרשים להגביר את הערנות, כדי שתוכלו להגיב מהר ורצוי גם באיפוק.

 

 תאומים

ייתכן שאף על פי שתכננתם את השבת הזו בקפידה, דברים שלא תלויים בכם ישתבשו ותאלצו להתאים את עצמכם לנסיבות ואפילו לשנות תכניות. עם זאת, זהו יום מצוין לעשות קצת סדר סביבכם ולשיחת התייעצות. מעבר הירח לבית העבודה והבריאות, מראה שהגישה הכללית הופכת למעשית יותר, אך גם יכולה לגלוש לביקורתיות יתר שעלולה לגבול עם קטנוניות. מיקום הירח קורא לכם להקפיד ביומיים הקרובים בכל הקשור לבריאותכם כל נקיטת בכל אמצעי בטיחות והזהירות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1