הורוסקופ יומי 21.09.2020 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

הכוכבים אמורים למלא אתכם גם היום במצב רוח מרומם, סקרן וחברותי וכדאי שתפתחו את לבכם לחברים. זה גם יום נהדר לגילוי ספונטניות, עצמאות וחשיבה יצירתית ומקורית. כאמור קצב מהיר, מצב רוח חברותי וצורך להתבלט, הם מהמאפיינים הבולטים היום, אולם הקצב אינו סדיר וייתכנו גם אירועים פתאומיים ולא צפויים. על לכן גלו יותר ערנות ומוכנות.

 

דלי

הירח ממוקם בבית הקריירה, מיקום די תובעני שמגביר את הלחץ עליכם ודורש מכם לפעול באיפוק ובנחישות, אך זהו בהחלט יום מוצלח וקידומם של ענייני הקריירה. היום תבלטו יותר בשטח ותוכלו להגיע להישגים די מרשימים, בעיקר אם שתגלו יותר איפוק, נכונות לקיחת אחריות, נחישות, אך יחד עם כול אלה גם תפרגנו לאחרים.

דגים

אתם מלאים היום במחשבות ורעיונות רבים שאולי אף גורמים לכם לחוסר שקט מנטלי. ההתפתחויות היום יהיו בקצב מהיר וידרשו קבלת החלטות מהירה. אתם עשויים להיות גם מאוד יצירתיים, אולם תיתכן נטייה לקחת סיכונים מיותרים. ייתכן שתפגשו אנשים מעניינים, אנשים אשר הגיעו מרחוק או כאלה בעלי רקע שונה מאוד מכם. עם זאת נראה שתתקשו להתרכז בנושא אחד ולכן אתם עשויים להתפרש על יותר מדי נושאים.

 

טלה

שיוט הירח בבית השמיני ממשיך לעורר את כוחות הנפש שמגבירים את רגישותכם, אך זה יכול לסייע לכם בהעמקת הקשרים העסקיים או האינטימיים וזהו גם יום נהדר להיכרויות וליצירת יחסים לטווח הארוך. עם זאת, אל תניחו לנטייה לעקשנות ולהפגנת כוח להתחזק בכם היום, אחרת אתם עשויים למצוא את עצמכם פועלים היום באופן אובססיבי ואף עלולים להיתקל בכוחניות מהצד שכנגד, מה שיכול להביא למשבר ביחסים קרובים.

שור

ענייני יחסים, אהבה ושיתופי פעולה יתפסו מקום חשוב בסדר היום שלכם בימים הקרובים ומיקום הירח היום יכול לסייע לכם למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות שונות שנוצרו לאחרונה בתחומים אלו. לפנויים עשוי להיווצר קשר באופן לא צפוי. זה גם יום נהדר לעליית מדרגה, ולתכניות רציניות משותפות במערכת היחסים הנוכחית.

 

 תאומים

יום שבו אתם בעיקר מעשיים מאוד וזה מוצלח מאוד לקידומם של ענייני העבודה להפגנת ברק מחשבתי ולהעלאת רעיון מוצלח וחסכוני. בכול אופן מומלץ שתשימו לב לפרטים הקטנים אך אל תגזימו בפרפקציוניזם או תהיו ביקורתיים מדי לאחרים והראו יותר נכונות לעזור ולהתנדב.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1