הורוסקופ יומי 24.09.2020 – יום חמישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום חמישי!

 

גדי

חזרת הירח למזלכם, תמלא אתכם ביומיים הקרובים באנרגיה רבה, תחרותית ויוזמת, אך גם ברגישות. זהו יום נהדר ליצירת שיתופי פעולה, מה שיסייעו לכם לקדם טוב ומהר יותר את עניינכם. זהו גם יום מצוין להתחלה חדשה, לשיפור היחסים עם הסובבים בעבודה, ליצירת קשרים, לבילוי עם חברים ולחיזור עדין אך החלטי.

 

דלי

בעקבות מעבר הירח לבית מצולות הנפש אתם תחושו היום ירידה אנרגטית שעשויה להשפיע עליכם מבחינה פיזית ונפשית. אתם עשויים להיות היום הרבה יותר מבולבלים, מפוזרים ורגישים וייתכנו אולי גם שיבושי תכניות שלא באשמתכם. על כן הרשו לעצמכם להתאמץ פחות והתאימו את תוכניותיכם ליכולת ולקצב האישי שלכם.

דגים

מעבר הירח לבית החברים, יגרום לכם להיות הרבה יותר קלילים, משעשעים, ידידותיים ופתוחים להיכרויות  ביומיים הקרובים עשויות להתעורר בכם מחשבות על עתידכם, או שיהיה לכם צורך בפעילות שונה מהפעילות היומיומית הרגילה. זה גם הזמן להפגין יותר עצמאות או לפחות להרגיש חופשיים מתלות באחרים.

 

טלה

היומיים הקרובים הולכים להיות תובעניים ועל כן חשוב שתפגינו יותר קור הרוח.  זהו למעשה יום מוצלח להתמקצעות, ליצירת קשרים מקצועיים ולהיחשפות לנושאים חדשים בתחום המקצועי. זה עשוי להיות גם יום שדורש מכם הפגנת רצינות, סמכותיות, קור-רוח, כושר אלתור, הקפדה על סדרי עדיפויות ודיוק בזמנים.

שור

קצב ההתרחשויות יהפוך מהיר יותר ביומיים הקרובים בעקבות מעבר הירח לבית הרחבת האופקים, מה שידרוש מכם לגלות יותר ערנות לצד יכולת קבלת החלטות מהירה. מעבר הירח למזל גדי יגביר בכם את ההשראה והדמיון ויעודד את הצורך בפעילות שונה ולא שגרתית. ימים אלו נהדרים לטיול, להיחשפות לנושאים חדשים, אתם עשויים לקבל בשורה טובה וייתכנו גם מפגשים מרתקים עם אנשים מעניינים.

 

 תאומים

ענייני כספים, רכישות, השקעות ומאזן תשלומים יעסיקו אתכם יותר ביומיים הקרובים, בעקבות מעבר הירח לבית התשוקות וההשקעות, מיקום שגורם לכם גם להיות ולהראות יותר מושכים וסקסיים מהרגיל. ייתכן שלחלק מכם זה לא יהיה קל, מאחר שהעוצמות הרגשיות שעשויות לגבור בימים אלה יכולים להקשות עליכם לשמור על איפוק, למרות שבמובן הרומנטי זה יכול להיות דווקא זמן מוצלח ביותר.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1