הורוסקופ יומי 20.11.2020 – יום שישי – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שישי!

 

גדי

סוף השבוע הזה יתאים בעיקר לשלל הנאות קטנות, גדיים. אוכל טוב, חברותא נעימה ושיחות שקטות – אתם זקוקים להורדת המתח, כי זווית הפעולה בין ונוס לסטורן שליט המזל שלכם הכבידה ומכבידה עליכם עדיין. זמן להתפייס עם חברים עמם רבתם לאחרונה, ולחזור לאנרגיה החברית הטובה והמוכרת.

 

דלי

זה נראה כמו היום שלכם, דליים: הירח שוהה לו במזל שלכם, הקסם האישי שלכם במיטבו, וזה בדיוק הזמן לעשות דברים קצת אחרת. פגישות חשובות, שיחות משמעותיות ויוזמות מעשיות חדשות – הדלי שלנו זקוק ויכול להזרים אנרגיה להתחלות חדשות, בעיקר כשהשמש ומרקורי שוהים בבית הקריירה שלכם.

דגים

יש לא מעט תכניות ליום הזה, אבל בגדול אתם פשוט לא במיטבכם היום, דגיגים: הירח ששוהה במזל דלי מדגיש את הצורך לעשות קצת פחות ו… לנוח יותר. פגישות חשובות ויוזמות חדשות מכל סוג – את אלה כבר כדאי לדחות לתחילתו של השבוע הבא.

 

טלה

חברים, מכרים, ידידים וקרובים – היום הזה מתאים בעיקר להשקעה בהם ולדיאלוג מחודש עם התחום החברתי שלכם, טלאים. הירח בדלי צמוד ליופיטר ומביא עמו את היכולת להרחיב מעגלים חברתיים, ולאפשר לאנשים מעניינים להיכנס לחייכם. קחו יוזמה.

שור

יום כבד ומכביד לפנינו, כשוונוס שליטת המזל שלכם יוצרת זווית פעולה לא קלה לסטורן הנוקשה, מה שאומר יום מעשי מאוד מצד אחד, אך גם דרשני ושיפוטי מצד שני. זמן להשקיע קצת יותר מחשבה בצד הכלכלי, ולהתמקד במטלות שלכם. השתמשו בכובד הזה לבדק בית אמיתי.

 

 תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם יוצא לאטו מתוך זווית העימות עם אורנוס התזזיתי, אלמנט שמוריד בהדרגה חלק מהלחצים של השבוע האחרון, כולל הקצרים בתקשורת ואי ההבנות שליוו אתכם. יום לפתיחות מקסימלית, ולמיקוד ברעיונות מקוריים ויוזמות מרעננות.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1