הורוסקופ יומי 21.11.2020 – יום שבת – שמועה מזלות

סרטן

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית היצירה והנאות החיים מעניק לכם שלושה וחצי שבועות של שכרון חושים נעים, יצירתי ורומנטי. מצד שני, המשמעת העצמית ירודה יותר ותיתכן נטייה לנהנתנות יתר, להיסחפויות ולהגזמות. ונוס עשויה לעורר בכם את הצורך לבלות יותר בטיפוח תחביבכם, לצאת יותר לבלות וגם ליהנות הרבה יותר בחברת ילדיכם. אצל חלק מכם, מיקומה החדש של ונוס עשוי להתחבר לנושא ההיריון או לידה. לפנויים ופנויות – האהדה כלפיכם תגבר והביטחון העצמי יתחזק וזו תקופה נהדרת להיכרויות נעימות ומוצלחות וכדאי לא לפספס את חלון ההזדמנויות הזה.

 

אריה

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל עקרב ולבית הרביעי, יעודד אתכם בשלושה וחצי השבועות הקרובים לשנות את האווירה או את עיצוב המגורים, מתוך הצורך ביצירת הרמוניה סביבכם, אך הימנעו מלהיסחף בהוצאות. זה גם הזמן לשפר את היחסים ולהיות משכיני שלום בתוך המשפחה, אתם תיהנו כעת יותר לארח בביתכם ולחדש קשרים עם אנשים מעברכם, אך הימנעו מזלילת יתר ושמרו על גזרתכם.

בתולה

מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, לבית החשיבה, הלמידה והתקשורת, יתרום לחיזוק הקשרים שלכם עם הסובבים בסביבה היומיומית כגון: אחים, אחיות ושכנים. ייתכן שבשלושה וחצי השבועות הקרובים תחושו צורך לקשט ולהשקיע בעיצוב הגינה וסביבות המגורים. זה הזמן להחליף את המכונית, לשדרג את מערכות השמע, הקולנוע הביתי, או מכשירי תקשורת. זו גם תקופה נהדרת ליצירת קשרים מכל הסוגים ולפנויים ולפנויות שבניכם, זהו הזמן להרחיב את גזרת החיפוש ולגייס לעזרתכם גם את אמצעי התקשורת השונים (אינטרנט, מדורי היכרויות וכדומה).

 

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת היום זווית פעולה מדויקת עם כוכב סטורן, ומכריחה אתכם להניח כעת לשיחות היפות ולתכניות המעניינות, ולהיות כאן – ועכשיו. זמן להשקיע קצת יותר מחשבה בנעשה בחשבון הבנק שלכם, ולחשוב קדימה.

עקרב

מצב הרוח ילך וישתפר בשלושה וחצי השבועות הקרובים, בעקבות מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזלכם. בתקופה זו יתחזק הביטחון העצמי שלכם, יהיו לכם יותר סיבות לחייך ולהפגין אופטימיות כובשת, נדיבות ואנרגיות חיוביות. זה גם הזמן לשדרג את הופעתכם, וכדאי שתניחו לספונטניות שבכם לפרוץ החוצה ובעיקר בטאו את צרכי האהבה שלכם ברגישות ויצירתיות.

קשת

נראה שאהבתכם עשויה לעבור בשלושה וחצי השבועות הקרובים למימד רוחני יותר, בעקבות מעבר ונוס, כוכב היופי והאהבה, למזל לעקרב ויתכן שהדבר יעורר בכם אף את הנכונות להקריב למען מישהו או מישהי שאתם מאוד אוהבים. לחלק מכם תיתכן במהלך התקופה הזו התאהבות מיוחדת ולא שגרתית במישהו או מישהי, אך מסיבה כלשהי אתם לא תחפצו לחשוף את הקשר ברבים.

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

המשך הכתבה בעמוד הבא