הורוסקופ יומי 22.11.2020 – יום ראשון – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום ראשון!

 

גדי

בשבועות הקרובים אתם עלולים לחוש אכזבה מאי קבלת תשומת לב מספקת, או אפילו מחמאות, שלדעתכם מגיעות לכם על פועלכם ורעיונותיכם. השמש שתעבור הבוקר למזל קשת ולבית תעצומות הנפש, תגרום לכם לירידה אנרגטית שתגביר את הרגישות, אך גם תעודד אתכם להתחבר, בארבעת השבועות הקרובים אל הצד הפחות מודע שלכם ואולי תעזור לכם לנסות להבין את השפעותיו על חייכם. בתקופה זו כדאי לא לנסות להאיץ את הקצב ולהיות מוכנים להתעוררותם של דברים שהדחקתם עד כה. תקופה זו שתסתיים בסביבות יום הולדתכם, נועדה לסגירת מעגלים ולהחלפת אנרגיות, בטרם תתפנו להתחיל מחזור חיים חדש. יהיה לכם קל יותר להתמודד עם הנושאים השונים אם תפעלו ממניעים אלטרואיסטים ורוחניים יותר. מיקום השמש מתקשר לפעמים לאויבים נסתרים ולפעילות שמתרחשת מאחורי גבכם ולכן רצוי להיות ערניים, חשדניים ובעיקר לסנן את המידע שאתם מספקים לאחרים.

 

דלי

השמש שתעבור הבוקר למזל קשת, תתארח בארבעת השבועות הקרובים בבית המזוהה עם נושא החברים ותכניותיכם לעתיד. מעבר השמש יגביר את הצורך להפגין יותר עצמאות ומקוריות בשבועות הקרובים, אך מאחר שגם קצב הדברים משתנה, יתכנו לפעמים גם הפרעות בשגרת חייכם, לצד התחלות של דברים חדשים. בתקופה זו אתם עשויים להיות יותר פופולריים וחברותיים, אולם יתכנו גם ניתוקים ופרידות, מנושאים ואנשים, אולי בגלל הצורך להתנתק מהישן למען עתיד חדש, שונה ובעיקר טוב יותר.

דגים

בארבעת השבועות הקרובים אתם תדרשו להפגין יותר נחישות, מעשיות, מיקוד וגם להיות מפוכחים, בוגרים ואחראיים, בעקבות מעבר השמש הבוקר למזל קשת ולבית המזוהה עם הקריירה והתדמית הציבורית שלכם. קרוב לוודאי שבתקופה זו תהיה עליה משמעותית בעומס ובלחץ שיופעל עליכם ולוח הזמנים יהפוך צפוף עד שלפעמים תתכן אצלכם תחושה, שהשעון משחק תפקיד מרכזי מדי.

 

טלה

האופטימיות והסקרנות גוברים, בעקבות מעבר השמש למזל קשת ולבית שעוסק בהרחבת האופקים, לימודים, פילוסופיית החיים ונסיעות לחו"ל. קרוב לוודאי, שבארבעת השבועות הקרובים יהיה לכם חשוב יותר להשמיע או להגן על דעותיכם ורעיונותיכם, אולם יתכן שתהיו דווקא  פחות סבלניים לשמוע את מה שלאחרים יש לומר. תקופה זו מצוינת ללמידה, לטיולים וליצירת קשרים עם גורמים מעבר לים, אך היזהרו שלא להיות הרפתקנים מדי ואל תגזימו בלקיחת סיכונים.

שור

מעבר השמש לבית ההשקעות והתשוקות, שידרבן אתכם להתעמק יותר בנושא ההשקעות, יעורר את היצריות ועשוי לעודד אתכם לנקוט בצעדים קיצוניים, לכן קצת איפוק ויותר שליטה עצמית לא יזיקו לכם. השבועות הקרובים עשויים להעביר אתכם גם תהליך פסיכולוגי- נפשי, או שאתם תחוו את החיים מהצד הרגשי שלהם. זה בהחלט הזמן לחוש ולהתחבר לצד הפנימי שבכם ולפעול להידוק הקשר הזוגי. חשוב שתשמרו על סודותיכם טוב יותר ותהיו ערניים לאפשרות שמישהו ינסה לתמרן אתכם בצורה ערמומית.

 

 תאומים

השמש נכנסת היום למזל קשת ולבית הזוגיות והשותפויות שלכם, לכן במהלך השבועות הקרובים תוכלו לשפר ולהעמיק קשר קיים או להתחיל קשר רומנטי או שותפות חדשה. ההרמוניה בניכם ובין הצד השני ביחסים האינטימיים תהיה חשובה יותר וזוהי תקופה מוצלחת בדרך כלל למשא ומתן, ולמציאת שותפים בתחומי החיים האחרים. לפנויים ולפנויות שביניכם יהיו בשבועות הקרובים הרבה יותר הזדמנויות ולכן כדאי שתשדרגו את הופעתכם החיצונית.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1