הורוסקופ יומי 23.11.2020 – יום שני – שמועה מזלות

להורוסקופ של מחר לחצו כאן

האם צפויה לכם פגישה מרגשת השבוע או שאולי תצטרכו להשקיע יותר בעבודה? ומה לגבי היחסים עם המשפחה ועם החברים, האם הכל יעבור בצורה הטובה והקלה ביותר או שצפויים קשיים? ההורוסקופ היומי שלכם ליום שני!

 

גדי

עוד יום דינמי, עמוס במחשבות ובתקשורת. הדבר יכול להגביר את חוסר השקט שבכם, אולם זהו עוד יום מוצלח להעמקת הידע, להעלאת רעיונות מעניינים וגם לפגישה או לשיחה חשובה. זהו גם יום מצוין להשתתפות באירועים שונים, מכיוון שיתכנו הזדמנויות ליצירת קשרים חדשים ומועילים וייתכן שאף תכירו אנשים בעלי השפעה וממון שיכולים לשמש לכם כפטרונים. עם זאת כדאי שתגבירו הלילה את הזהירות כשאתם נוהגים או צריכים לקבל החלטה חשובה.

 

דלי

ההתעסקות בנושאים חומריים נמשכת וזה בהחלט עשוי להיות יום מאוד מוצלח מאוד לעסקים, להתייעצות בנושאים פיננסיים או לפגישה חשובה בענייני עבודה. בשעות הלילה החשיבה עלולה קצת להתערפל, לכן רצוי שתפעלו ביתר זהירות ותפעילו שיקול דעת וגם תקשיבו לקול הפנימי ובעיקר אל תמהרו להאמין להצעות מפתות, שאולי טומנות בחובן מלכודת פתאים.

דגים

יום מוצלח למדי, מכיוון שאתם נמרצים ומלאים בביטחון עצמי ולכן יהיה לכם קל יותר לקדם היום את עניינכם השונים. בשעות הערב והלילה האנרגטיות אפילו גוברת ומומלץ שתנצלו זאת כדי להיפגש עם חברים או ליוזמה רומנטית ספונטנית.

 

טלה

אתם לא תהיו ממש במיטבכם היום, האנרגיות שלכם ירודות אבל חוסר השקט הפנימי גובר. יתכנו גם שיבושים, בלבול ואי בהירות, לצד מצבים לא צפויים ושינויים. גם התחום החברתי עשוי לאכזב ויתכן שבלית ברירה תעדיפו היום להסתפק בצפייה בטלוויזיה או ללכת לישון מוקדם מהרגיל. מצד שני אתם מאוד יצירתיים אולם קל גם לשכנע אתכם להתנדב ולעזור לאחרים. מומלץ שתשמרו גם על חשאיות ותמנעו מלשתף אחרים בסודותיכם.

שור

הירח שממשיך במסעו במזל דגים מביא לכם עוד יום חביב וידידותי שממלא אתכם במצב רוח חיובי , שיסייע לכם להתבלט ולהתחבב. זה יום מצוין לחשוף את רעיונותיכם ברבים, מומלץ גם לגלות יותר פתיחות לאנשים ולנושאים חדשים, זה עשוי לפתוח בפניכם הזדמנויות חדשות, אולי אפילו מכיוון שלא ציפיתם. זה גם יום נהדר לגלות יותר אכפתיות והתעניינות בשלומם של החברים, נראה שמישהו מהם זקוק כרגע לתמיכתכם.

 

 תאומים

הקצב ממשיך להיות צפוף ואינטנסיבי יותר ואתם נוטים להפגין היום יותר סמכותיות, תקיפות וקפדנות גם בפרטים הקטנים. הקפידו לשמור על מיקוד ותנו דגש למתן סדרי עדיפות נכונים. כמו כן כדאי לנצל את הביטחון העצמי המתחזק שלכם כדי לקחת את הפיקוד על הפעילויות המרכזיות, תוך חלוקת תפקידים שוויונית וצודקת ויצירת אווירה נעימה וחברותית בין כולם.

המשך הכתבה בעמוד הבא
הקודםעמוד 1